OBROVSKÝ ÚSPĚCH NA ME FSKA

SPORT RELAX MĚL OBROVSKÝ ÚSPĚCH NA MISTROVSTVÍ EVROPY
V pátek 23. 5. odcestovala výprava závodníků karate klubu SPORT RELAX na mistrovství Evropy FSKA, které se konalo ve v polském městě Poznaň. Organizátorem byl polský svaz karate , který vybral olympijskou halu Arena.
Tato krásná hala přivítala přes 500 reprezentantů z Německa, Bulharska, Itálie, Ruska, Ukrajiny, Norska, Švédska, Švýcarska, Nizozemska, Dánska, Polska , České republiky a dalších zemí.
Svěřenci trenéra Pavla Znamenáčka se na ME připravovali v italském Caorle, kde proběhlo soustředění klubu a věřím , že příprava byla úspěšná o čem svědčí zisk 7 x zlato, 4 x stříbro a 1 x bronz.
MISTŘI EVROPY:
KATA TEAM
Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová
KATA TEAM
David Minárik, Jiří Svoboda a Jakub Vavřinčík
INDIVIDUAL
- Barbora Znamenáčková
- Kryštof Zlatohlávek
- Sára Ješetová
- Markéta Nováková
- Karin Košíková
VICEMISTR EVROPY
- Adéla Šinerová
- Dorota Blechová
- Jiří Svoboda
- Božena Pavlasová
BRONZ
- David Minárik
- 4. MÍSTO
- Jakub Vavřinčik
V celkovém hodnocení byla Česká republika na 5. místě, což svědčí o dobré kvalitě. Nejúspěšněji reprezentovali Barbora Znamenáčková a Sára Ješetová.
Jediné co nás trochu trápilo, tak velké teplota v hale a bylo nutné dodržovat pitný režim.
Skvělá parta si užívala nejen úspěch na tatami, ale i celý pobyt o který se postaral klub a trenér . Děkujeme našim partnerům a zejména městu Česká Lípa.
Více na : www.karate-znamenacek.cz
Fotogalerie – http://znami.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_Evropy_FSKA_24.5.-25.5.2014