SPORT RELAX nejúspěšnějším klubem nominačního poháru

20.4.2014 001

SPORT RELAX  VYHRÁL NOMINAČNÍ POHÁR

Měli jsme dvě role – jako organizátor a soutěžící

Těmito výsledky   10 x zlato – 8 x stříbro – 5 x bronz jsme se stali nejúspěšnějším klubem turnaje.

V sobotu 19.4.2014 se v České Lípě konalo druhé kolo Regionálního poháru a pořádajícím týmem byl domácí klub Sport Relax. Tato soutěž slouží  jako nominační turnaj pro MČR a  přes nešťastný termín se sjelo do České Lípy  155 závodníků z 19 klubů mezi kterými dominoval ten domácí SPORT RELAX .  Ředitel soutěže Pavel Znamenáček zahájil pohár slavnostním nástupem přesně  v 9.00 hod.

Jiří Svoboda s počtem čtyř medailí (3 x zlaté a 1 x stříbro) se stal nejúspěšnějším závodníkem z klubu Sport Relax.

KATA

V  kategorii v kata 10-13let 8-7kyu se nejlépe vedlo Jakubovi Scholzovi, který vybojoval bronzovou  medaili.

Velmi úspěšný byli závodníci v kategorii  kata mladší žáci 10-11let , kde se  do finále probojovali  David Minárik a Jakub Vavřinčík z domácího klubu, Vítězem se nakonec stal  David Minárik a Jakub Vavřinčik bral stříbro..

V  disciplíně kata starší žákyně startovala  Adéla Šinerová, která letos přestoupila do nové kategorie, kde nedala nikomu šanci a brala zlato.

Dorostenecká kategorie pro náš klub byla velmi úspěšná a to v podání zlaté Sáry Ješetové, stříbrné Barbory Znamenáčkové a bronzové Doroty Blechové. Toto trio chce zazářit na M ČR nejen v kategorii individual , ale i jako tým.

V dorostu skvěle zabojoval  stříbrný Jiří Svoboda a bronzový Michal Eisenberger. Pátou příčku obsadili David Kavalír a Jan Jiráň.

Ve spojené kategorii  kata juniorky a ženy mile překvapily Veronika Kašparová, která sáhla na stříbro a o příčku níže bronzová  Božena Pavlasová . Božence Pavlasové se podařilo zvítězit i v kategorii Masters, tam se  této závodnici velmi daří.

KATA DUO TÝM

Druhou úspěšnou disciplínou je kata duo a zde také překvapily děvčata Klára Stratilová a Barbora Vlčková, které ze sebe vydali vše a vybojovaly zlato.  Další úspěšnou zlatou dvojicí byli chlapci Jiří Svoboda a David Minárik. Bronzovou příčku si odvezli Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz.

KATA TÝM

V kata teamu se představili dorostenci Jiří Svoboda, Matěj Kuhn a Ondřej Kouba , kteří vybojovali poháry a zlaté medaile. Stříbrnou medaili bral tým ve složení  Jakub Novotný, Tomáš Vácha a Michal Eisenberger. Dorostenky Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová jedou na zlaté vlně.

V žákovské kategorii se stříbrnými teamy stali chlapci David Minárik, Jakub Vavřinčik a Jakub Scholz. Stejný kov si odvezly Klára Stratilová, Anna Vorlíčková a Barbora Vlčková.

KUMITE / zápasy/

Poslední úspěšnou kategorii bylo kumite, kde  zlatou medaili vybojovali Jiří Svoboda a Jakub Novotný.  Stříbro z domácí scény bral  Matěj Kühn.

Děkuji ještě jednou  našim stálým partnerům, městu Česká Lípa, příspěvkové organizaci SPORT  CL, Ústeckému svazu karate a organizačnímu týmu SPORT RELAX