Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

PODPOŘTE NAŠE SPORTOVCE V ANKETĚ

29.1.2013 064

Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec okresu za rok 2013 má pohromadě kompletní nominační listinu, jež vzešla z dosavadních návrhů. Hlasovací kupony vycházejí v novinách! Zde najdete také:

http://ceskolipsky.denik.cz/ostatni_region/nominacni-listina-pro-anketu-nejuspesnejsi-sportovec-okresu-2013-20131205.html

Podpořte naše sportovce klubu SPORT RELAX  posláním kompletně vyplněného lístku. Lístky můžete odevzdat i trenérovi .

Slavnostní vyhlášení ankety se uskuteční ve čtvrtek 30. ledna od 18 hodin v Městském divadle v Novém Boru.

NOMINACE :

Jednotlivci dospělí:

Znamenáček Pavel

Mistr světa v kata masters

Mistr světa v kata All style open

Mistr světa v kata duo team

Mistr světa v kata duo All style open

Samek Ondřej

–          mistrovství světa WTKA – 2 x 1.místo kata duo a kata duo open

–          mistrovství světa WTKA – 3.místo kata muži open

Pavlasová Božena

–          mistrovství světa FSKA – 2.místo kata master

–          světový pohár WKF – 4.místo kata master

–          mistrovství ČR WKF – 2.místo kata master

–          mistrovství ČR FSKA – 1.místo kata master

–          north bohemia – 2.místo kata master

–          mezinárodní ceny – 2×2.místo kata master a kata ženy

Košíková Karin

–          mistrovství světa WSKA – 4.místo kata team ženy

–          mistrovství Evropy ESKA – 3.místo kata team ženy

Bělohlavová Jana

–          ME  JKA 3. Místo kumite tým ženy

Jednotlivci mládeže:

Zlatohlávková Tereza

–          mistrovství světa FSKA – 1.místo kata ženy

–          mistrovství Evropy WSKU – 1.místo kata ženy

–          mistrovství Evropy JKA – 4.místo kata juniorky

–          světový pohár WSKU – 2.místo kata ženy

–          světový pohár WKF – 3.místo kata juniorky

–          czech open – 3.místo kata ženy

–          mezinárodní ceny – 1.místo kata ženy

Znamenáčková Barbora

–          evropský pohár WKF – 3.místo kata starší žákyně

–          mistrovství ČR FSKA – 1.místo kata starší žákyně  a 1.místo kata duo

–          mistrovství ČR WKF – 2.místo kata starší žákyně

–          mistrovství ČR WSKU – 1.místo kata starší žákyně

–          north bohemia – 3.místo kata starší žákyně

–          světový pohár WKF – 4.místo kata starší žákyně

–          czech open – 3.místo kata starší žákyně

–          národní pohár – 3×3.místo kata starší žákyně

–          mezinárodní cena – 2 místo kata starší žákyně

Šinerová Adéla

–          mistrovství světa FSKA – 1.místo kata mladší žákyně

–          světový pohár WKF – 3.místo kata mladší žákyně

–          mistrovství ČR WKF – 1.místo kata starší žákyně

–          mistrovství ČR FSKA – 2.místo kata duo

–          národní pohár – 2×1.místo a 3.místo kata mladší žákyně

–          north bohemia – 2.místo kata mladší žákyně

–          czech open – 1.místo kata mladší žákyně

–          mezinárodní cena – 2×1.místo kata mladší žákyně

Zítko Milan

–          mistrovství světa FSKA – 1.místo kata dorost

–          mistrovství ČR WKF – 3.místo kumite dorost

–          národní pohár WKF– 3.místo kata dorost

–          north bohemia – 1.místo kumite dorost

–          mezinárodní cena – 2×1.místo kata a kumite a 3.místo kumite dorost

Zlatohlávek Kryštof

–          mistrovství světa FSKA – 1.místo kata mladší dorost

–          mistrovství Evropy WSKU – 6.-7.místo kata dorost

–          mezinárodní cena – 2.místo kata dorost

–          austria open – 4.místo kata dorost

–          národní pohár JKA – 4.místo kata dorost

–          mistrovství ČR WSKU – 4.místo kata dorost

Blechová Dorota

–          mistrovství světa FSKA – 2.místo kata dorostenky

–          mistrovství ČR FSKA – 3.místo kata starší žákyně a 1.místo kata duo

–          mezinárodní cena – 3.místo kata dorostenky

Ješetová Sára

–          mistrovství světa FSKA – 3.místo kata dorostenky

–          světový pohár WKF – 7.místo kata dorostenky

–          mistrovství ČR FSKA – 2.místo kata duo

–          mezinárodní cena – 1.místo kata dorostenky

Družstva dospělých:

Sport Relax ve složení : Znamenáček Pavel, Samek Ondřej, Jan Drobeček, Jakub Kolek, Karin Košíková , Jana Bělohlavová

–          mistrovství světa WTKA  mistři světa duo team

–          mistrovství světa  WTKA mistři světa duo team   All style

–          mistrovství Evropy JKA – 3.místo kumite team ženy a 3.místo kata team muži

–          mistrovství světa WSKA – 4.místo kata team ženy

–          mistrovství Evropy ESKA – 3.místo kata team ženy

Družstva mládeže:

Sport Relax ve složení. Barbora Znamenáčková,Sára Ješetová,, Dorota Blechová a Adéla Šinerová

–          mistrovství světa FSKA – 1.místo kata team dorostenky

–          mistrovství ČR WKF – 2.místo kata team dorostenky

–          světový pohár WKF – 2.místo kata team dorostenky

–          north bohemia – 1.místo kata team dorostenky

–          czech open – 2.místo kata team dorostenky

–          národní pohár WKF – 2×1.místo a 3.místo kata team

–          mezinárodní cena – 1.místo

Trenér: Znamenáček Pavel