Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Relaxáci uspěli na M ČR WKF v Havířově

DSC_0622DSC_0616

Více foto: http://znami.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_CR_WKF_7.-8.12.2013

KATA:

  • Adéla Šinerová                            1. místo
  • Daniel Beránek                           1. místo
  • Barbora Znamenáčková      2. místo
  • Markéta Nováková                  3. místo
  • Sára Ješetová                               5. místo prohra boj o 3. místo
  • Dora Blechová                            5. místo prohra boj o 3. místo
  • David  Minárik                            7. místo
  • Jiří Svoboda                                  7. místo

  • KATA TEAM:
  • Barbora Znamenáčková, Sára Ješetová ,Dora Blechová – 2. místo

KUMITE:

  • Milan Zítko                                   3. místo
  • Dominik Koudela                     3. místo
  • Jakub Záveský                            3. místo

Dvoudenní Mistrovství ČR ČSKe ve sportovním karate  hostilo město  Havířov. Do tohoto vzdáleného města odcestovala v pátek   výprava klubu SPORT RELAX pod vedením trenéra Pavla Znamenáčka. M ČR ve sportovním karate patří k posledním akcím , kde se odehrávají boje mezi nejlepšími karatisty v ČR . V silné  konkurenci  pěti set nominovaných závodníků se naši umístili na celkovém pátém místě z 60 klubů  a porazili tak velmi silné konkurenty.  Díky celoroční přípravě a poctivé docházce na tréninky se nám podařilo vybojovat  8 cenných kovů.

KATA:

  • Adéla Šinerová                            1. místo
  • Daniel Beránek                           1. místo
  • Barbora Znamenáčková      2. místo
  • Markéta Nováková                  3. místo
  • Sára Ješetová                               5. místo prohra boj o 3. místo
  • Dora Blechová                            5. místo prohra boj o 3. místo
  • David  Minárik                            7. místo
  • Jiří Svoboda                                  7. místo
  • Kryštof Zlatohlávek                 bez umístění
  • KATA TEAM:
  • Barbora Znamenáčková, Sára Ješetová ,Dora Blechová – 2. místo

KUMITE:

  • Milan Zítko                                   3. místo
  • Dominik Koudela                     3. místo
  • Jakub Záveský                            3. místo
  • Jakub Novotný                           bez umístění

První soutěžní den patřil žákům a tam jsme prokázali, že patříme   mezi špičku v České republice a po prvním dni jsme obsadili celkovou druhou příčku mezi

Chtěl bych poděkovat všem závodníkům za skvělé výsledky, kterých si nesmírně vážím a panu Minárikovi za pomoc při dopravě.