Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

PUTOVNÍ POHÁR – CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ

DSC_0222

Po poslední akci v putovním poháru,  kterou bylo M ČR WKF v Havířově je již známo pořadí úspěšných závodníků, kteří budou slavnostně vyhlášeni na sobotním semináři v České Lípě.

Putovní pohár do 12let

Jméno                         I.         II.        III.      Body

1.Šinerová Adéla      10        1          3          50

2.Beránek Daniel      8         1          3          42

3.Vavřinčík Jakub    2         4          4          19

4.Minárik David       1         3          6          18

5.Suchá Dagmar       2         0          1          6

6.Scholz Jakub                       0         2          2          6

7.Kühnel Dan             1         1          0          5

8.Vorlíčková Anna     1         0          0          3

9.Stratilová Klára        0         1          1          3

10.Fabiánová Tereza   0         1          0          1

Putovní pohár 13-18let

Jméno                                    I.         II.        III.      Body

1.Znamenáčková Barbora    3         2          8          36

2.Zítko Milan                        4         2          4          31

3.Zlatohlávková Tereza       3         1          3          26

4.Nováková Markéta           2         2          4          23

5.Blechová Dorota                2         1          2          17

6.Ješetová Sára                       1         2          2          14

7.Svoboda Jiří                         3         1          2          13

8.Koudela Dominik                1         3          2          13

9.Zlatohlávek Kryštof             1         2          0          12

10.Kuhn Matěj                                    2         2          1          10

Putovní pohár kata team:

1.Vavřinčík,Scholz, Minárik  5         3          1          22

1.Ješetová,Znamenáčková,     6         2          0          18

Blechová

Skokan roku: Jakub Vavřinčík

PUTOVNÍ POHÁR  2013 do 12let
pořadí Jméno I. II. III. body
1 Šinerová Adéla 10 1 3 50
2 Beránek Daniel 8 1 3 42
3 Vavřinčík Jakub 2 4 4 19
4 Minárik David 1 3 6 18
5 Suchá Dagmar 2 0 1 6
PUTOVNÍ POHÁR 2013 do 18let
pořadí Jméno I. II. III. body
1 Znamenáčková Barbora 3 2 8 36
2 Zítko Milan 4 2 4 31
3 Zlatohlávková Tereza 3 1 3 26
4 Nováková Markéta 2 2 4 23
5 Záveský Jakub 4 1 2 19
Putovní pohár kata team:
1 Vavřinčík,Minárik,Scholz 5 3 1 22
1 Ješetová,Znamenáčková 6 2 0 18
Blechová