Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Vydařené mistrovství ČR FSKA

VYDAŘENÉ M ČR FSKA

SPORT RELAX se stal Nejúspěšnějším klubem v celkovém hodnocení jednotlivců a týmů. V hodnocení jednotlivců jsme skončili na 2. místě.

30.11.2013 189

Dne  30.11.2013 se konalo v České Lípě Otevřené mistrovství ČR FSKA v karate .  Organizátorem soutěže byl  svaz FSKA a klub SPORT RELAX .  Soutěže se zúčastnilo 270 karateků z České republiky a Polska.  Do našeho krásného města zavítali karatisté, aby se utkali o pěkné ceny s konkurencí, která byla v některých kategoriích opravdu silná.

Při zahajovacím  ceremoniálu se slova ujal  hlavní trenér a organizátor Pavel Znamenáček, který se svým týmem připravil pěknou soutěž.

V celkovém hodnocení jednotlivců a týmů se stal nejúspěšnějším klubem domácí SPORT RELAX.   Letos jsme udělali výjimku a hodnotili jsme jen výkony kata jednotlivců a tím se náš klub dostal na druhou příčku. Pořadí klubů po součtu znělo:  1. místo Auto Škoda M. Boleslav, 2. místo SPORT RELAX a 3. místo obsadil Dragon Neratovice.

Musím zmínit spokojenost polského týmu v čele s trenérem Jackem Jaworskim.

Velký dík patří organizačnímu týmu, který soutěž v pátek postavil a podal pomocnou ruku v sobotu  při akci .

Nejúspěšnějším závodníkem se stal Tomáš Červinka  z klubu Auto Škoda Mladá Boleslav a z našeho klubu děvčata Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová s počtem tří zlatých a jedné bronzové medaile

O překvapení se postarali chlapci v kata duo dorost & muži : Tomáš Vácha s Jakubem Fialou a v kata týmu žáci David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz.

Naši svěřenci vybojovali celkem 27 cenných kovů z toho 10 x zlato, 7 x stříbro a 10 x bronz

V disciplíně kata individual si titul mistra ČR FSKA vybojovali :

· Zlato:

Dagmara Suchá, Markéta Nováková, Božena  Pavlasová, Hana Ulíková.

· Stříbro:

David Minárik, Veronika Kašparová.

· Bronz:

Jakub Vavřinčík, Jakub Fiala, Marie Špachmanová, Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová, David Lenemajer.

Druhou disciplínou na šampionátu byla disciplína kata duo,  kde titul vybojovali:

Zlato:

Tomáš Vácha, Jakub Fiala, Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová,

Stříbro

David Minárik, Jiří Svoboda, Adéla Šinerová, Sára Ješetová, Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková.

Bronz

Jakub Vavřinčík, Jakub Scholz, Marie Špachmanová, Veronika Kašparová.

Třetí disciplínou byla kategorie kata team

Zlato

David Minárik, Jakub Vavřinčík, Jakub Scholz, Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková. Dorota Blechová, Matěj Kühn, Jiří Svoboda, Dominik Koudela.

Stříbro:

Barbora Nolová, Natálie Slováková, Marie Špachmanová

·

Bronz:

Barbora Vlčková, Klára Stratilová. Anna Vorlíčková.

ČESKÁ REPUBLIKA – ČESKÁ LÍPA 30.11.2013
Na 30.11.2013 se konala v České Otevřené mistrovství karate , v krásném a malebném městě Česká Lípa . Organizátorem soutěže bylaorganizace FSKA Česká republika a klub Sport Relax . Soutěže se zúčastnilo více než 200 hráčů z České republiky , což představuje 18 národních klubů, včetnědobře známé a uznávané v Evropě jako sport Relax Česká Lípa, Karate Vision Praha , SK Kesl Ryu Praha , Auto Škoda Praha , Mladá Boleslav Karate klub Karate Klub Ústí nad Labem . Zápas se konal na čtyřech rohožích současně ve čtyřech disciplínách – Individual Kata , KataKata Team Duo a Excellence situacích ( režie bojů) .
Vzhledem k otevřené a mezinárodní charakter akce ,turnaje , včetně individuální pozvání trenéra národního týmu Česká republika Pavel Znamenáček , se zúčastnili také zástupci polské a větší zastoupení UKs Samurai Luban – Jacob Przybyłek , Matthew Harasimiuk , James Jaworski , Michael Bay , David Bay , Hanna Medyńska , Emilia Moczydlak , Arkadiusz Waryga , Peter seržant , Patryk Jarosz , Charles Kleszczyński , Amanda Lencewicz , Catherine Ziółkowska , Robert Banach spolu s trenérem Jacek Jaworski , kdo byl také jmenován do skupiny soudců a považovaným bojů na podložce . Jak jsme dokázali zvyknout na to , že užpříští turnaj s velmi dobrými výkony představitelů UKS Samurai Luban . Samuraj nezklamal , statečně bojoval postupně zaujímá vedoucí postavení v každé kategorii . Tak to pod I předložit výsledky jednotlivých sportovců , zástupci polském jazyce: