Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Úžasný úspěch na MS v Itálii

DSC_0318

ÚŽASNÝ ÚSPĚCH NA  MISTROVSTVÍ SVĚTA  WTKA  4x  TITUL MISTRA SVĚTA  a 1x BRONZ

Od 29.října do 03.11.2013 v Toskánsku ve výstavním   komplexu ” CarraraFiere ” , v těsné blízkosti moře se   konalo 9 mistrovství světa a čtvrtý největší Orient festival v Evropě.  Město Marina di Cararra, kde se šampionát konal   je známe vývozem mramoru do celého světa .

Na Orient festivalu bylo k vidění mnoho zajímavého, jako jsou  fotografické výstavy, bazary , stánky, místní kuchyně – jídlo, tradiční ceremonie, přírodní léčiva , koncerty, tance a bojová umění, které se střídalo  na čtyřech scénách . Bylo možné zde zažít tradiční léčení a různé celostní terapie.

Reprezentanti České republiky a medailisté  Pavel Znamenáček a Ondřej Samek   odcestovali tradičně 29. 10. do italského letoviska, aby zde bojovali po čtyři dny o cenné kovy. Po zdlouhavé cestě  nás opět čakala nezbytná registrace a ubytování v nedalekém rodinném hotelu Roma, kde máme již mnoho přátel . Od čtvrtka do soboty se  bojovalo o postup na nedělní finále a my jsme se pokusili obhájit cenné kovy z loňského roku  a to se nám v některých kategoriích podařilo.

  • Kata individual  Master –  Znamenáček Pavel – mistr světa
  • Kata Hard style Master Open-  Znamenáček  Pavel – mistr světa
  • Kata duo team –    Znamenáček Pavel a Samek Ondřej  – Mistři světa
  • Kata duo team Hard style Open -Znamenáček Pavel a Samek Ondřej  – Mistři světa
  • Kata Hard style open  – Samek Ondřej – bronz
  • Děkujeme našemu městu Česká Lípa a všem našim  partnerům za podporu