Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Zlato a stříbro z Turecka

20131006_114717

Mistrovství Evropy a Světový pohár WSKU v karate

Letošního Mistrovství Evropy v karate Shotokan se zúčastnilo přes 1000 špičkových závodníků z řad reprezentací evropských zemí jako jsou například: Albánie, Arménie, Azerbajdžán, Bosna a Hercegovina, Česká republika, Finsko, Makedonie, Gruzie, Německo, Kosovo, Rumunsko, Rusko, Švédsko, Turecko, Ukrajina a další. Soutěž proběhla od 3. do 6.10. ve sportovní hale Attaturk v tureckém milionovém městě Bursa.

Na této prestižní akci karate klub Sport Relax Česká Lípa mělo dva zástupce a to Kryštofa a Terezu Zlatohlávkovi. Velmi nabitá konkurence je v kata dorost, kde se ukázal Kryštof Zlatohlávek a celkové obsadil 6-7.místo, což je pro Kryštofa na této akci  pěkný výsledek. Nejlépe se dařilo Tereze Zlatohlávkové v kata ženy a vybojovala pěknou zlatou medaili a titul mistryně Evropy. Terka se ukázala i na světovým poháru v Turecku a zde v kata ženy získala stříbrnou medaili.