Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

KRÁSNÉ SOUSTŘEDĚNÍ PLNÉ POTU

31.8.2013 349

FOTO ZDE: http://znami.rajce.idnes.cz/

Pohodové soustředění plné potu

Poslední prázdninový týden se tradičně setkávají vyspělí karatisté na soustředění klubu SPORT RELAX Česká Lípa ,  aby se pod vedením trenérů  Pavla Znamenáčka, Jana Drobečka a Karin Znamenáčkové připravili na nadcházející období.  Každé ráno začalo cvičením na ozdravení zraku a přijetí energie. Celý týden ráno probíhalo cvičení na ozdravení páteře.

První tréninková jednotka  pod vedením Jana Drobečka se zaměřila na kata a druhý blok na kumite .

Třetí blok byl zaměřený na fyzický fond , který se počítal  do bojů o ŽELEZNÉHO MUŽE A ŽENU . Karin Znamenáčková se tradičně  věnovala cvičení  s Flexi barem  a aerobiku.

Celé soustředění probíhalo v naprosté pohodě a únava z tréninků byla jistě na všech poznat.  Kombinace v tělocvičně a cvičení v přírodě přineslo nabití energie , které bylo podpořeno i večerním programem na meditaci a léčení . Tradičně na soustředění nechyběla  diskotéka, táborák , společenské hry a debaty. Fotografie najdete zde: http://znami.rajce.idnes.cz/

Soutěž o Železného muže a ženu vyhrál do  14. let l Dominik Koudela a v ženách do 14 let Barbora Znamenáčková. Nad 14. let Michael Horčička a v ženách nad 14. let Karin Košíková.

Jako nejmladší bojovníci byli vyhlášeni David Minárik, Jakub Scholz a Adéla Šinerová.

Skvělé soustředění  bylo pestré i díky hostům , kterým děkuji :  Eva Galambová, Tomáš Dvořák a  Adam Zdobinský.

Velký dík patří týmu areálu pod vedením paní Novákové a velká chvála kuchaři.

Všem děkujeme  za pohodu a úsilí na soustředění a těšíme se na další .

Karin a Pavel Znamenáčkovi