Fantastické zakončení sezóny – Po třech krajských kolech jsme nejúspěšnějším klubem

ÚSPĚŠNÝ TÝM SPORT RELAX ČESKÁ LÍPA

15.6.2013 137

Naše specialita -kruhová radost

Fantastické zakončení sezony se podařilo  15.6.2013 karatistům  klubu Sport Relax Česká Lípa na Krajských přeborech v Ústí nad Labem .

Naši závodníci měli medailové žně se ,,sklizní“  18 medailí  z toho 9 x zlato, 6 x stříbro, 3 x bronz a tímto triumfem jsme se stali druhým nejúspěšnějším klubem na Krajských přeborech Ústeckého a Libereckého kraje .

Novinkou bylo i vyhlášení tří nejúspěšnějších závodníků a TOP závodníkem a třetí místo vybojovala Barbora Znamenáčková.

V kategorii 8-7. kyu v disciplíně kata starší žáci a žákyně  naši svěřenci vybojovali šest  cenných medailí.. Krajskými přeborníky se stali Jakub Vavřinčík a Anna Vorlíčková. Stříbrnou medaili vybojovala Klára Stratilová a Jakub Scholz .  Bronzovou příčku obsadili Michal Eissenberger a Barbora Vlčková.

Další cenné  tituly Krajských přeborníků  vybojovaly  : Adéla Šinerová, Barbora Znamenáčková  a Dorota Blechová. Velice mile překvapili stříbrné příčky  o které se  postarali David Minárik, Sára Ješetová a Hana Ulíková.  Nepopulární čtvrté místo vybojovali Jiří Svoboda a Božena Pavlasová..

V disciplíně kumite jsme vybojovali dvě  medaile  o které  se postarali Matěj Kuhn, který se stal Přeborníkem kraje a  stříbrnou medaili vybojovali Dominik Koudela, pro oba chlapce je to velký  úspěch.

Nejúspěšnější kategorií jsou týmy , kde jsme soupeřům nedali šanci. Tituly přeborníka kraje vybojovali :

• Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová
  • Adéla Šinerová, Klára Stratilová a Barbora Vlčková
  • Jiří Svoboda, Matěj Kühn a Dominik Koudela,
  • pro bronz si přijeli v nejpočetnější kategorii David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz.