Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Úspěch týmu na Grand Prix UL

25.5.2013 05725.5.2013 058

foto : odkaz http://znami.rajce.idnes.cz/Czech_open_25.5.2013

SPORT RELAX NA CZECH OPEN

Karatisté klubu Sport Relax Česká Lípa se zúčastnili mezinárodního turnaje v Ústí nad Labem s názvem Czech Open. Tento turnaj se řadí mezi významné soutěže pořádané na území ČR a patří k seriálu postupových soutěží  na MČR. V silné konkurenci jsme obstáli a vybojovali jednu zlatou, jednu stříbrnou a a dvě  bronzové medaile.

V poslední době je  silně obsazená kategorie   kata team juniorky a zde měly premiéru děvčata ve složení Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová , kde si skvěle vedly a ve finále vybojovaly stříbrné medaile .

Velmi úspěšnou disciplínou je kata mladší  žákyně 10-11 let a pro svůj další velký úspěch si do Ústí přijela  Adéla Šinerová , která jako jediná vybojovala zlato a velký pohár.

V kata starší žákyně si  Barbora Znamenáčková  odvezla   bronzovou medaili a taktéž uspěla s bronzem i Tereza Zlatohlávková  v kata ženy.

Čtvrtá místa v kata si odvezly Markéta Nováková a Hana Ulíková .  Na  tatami za klub SPORT RELAX pěkně bojovali , leč bez medailového úspěchu  Kryštof Zlatohlávek, Sára Ješetová, Dorota Blechová  a Božena Pavlasová.