Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Miss Sport – Video Hanky

HankaKačka

http://www.clsport.cz/article/miss-sport-ceskolipska-04-hana-ulikova

hlasovat můžete zde:

http://www.clsport.cz/article/miss-sport-ceskolipska-01-gabriela-danickova

V dubnu se koná Miss Sport a Sportovní sympaťák

Už příští týden začne druhý ročník Miss Sport Českolipsko. V loňském premiérovém klání krásy zvítězila florbalistka Leona Bubáková a to v obou kategoriích, jak porotcovské, tak čtenářské. Letos tu navíc máme novinku. A tou je anketa Sportovní sympaťák Českolipska!
V dubnu 2013 proběhne volba II. Miss Sport Českolipska a nově i Sportovního Sympaťáka Českolipska, kterou pořádá sportovní server cl-sport.cz ve spolupráci s měsíčníkem Lípa a regionálním zpravodajským serverem i-noviny.cz. Do soutěže se mohl přihlásit jakýkoli sportovec bez rozdílu věku, který hájí barvy některého z českolipských sportovních oddílů.

Výherci soutěží na prvním až třetím místě získají ceny, které do soutěže věnoval internetový server Kamenný obchod, hotel Berg ve Starých Splavech či kosmetický salón Šárka. Důležitým partnerem je též firma For-tirop, která se podílí na zajištění obou anket. Mediálními partnery jsou týdeník 5+2 dny a MF Dnes.

Výsledky hlasování budou slavnostně oznámeny 10. května 2013 na českolipské radnici. O vítězce a vítězi bude rozhodovat porota složená ze zástupců medií, sponzorů a sportovců.

Pro čtenáře pořádajících serverů cl-sport.cz a i-noviny.cz je tu soutěž Cena čtenářů, do níž může svým hlasem přispět každý čtenář v průběhu dubna 2013. V období mezi 3. až 24. dubnem 2013 pak budou na obou serverech soutěžící postupně představováni formou rozhovorů, fotografií a videospotů.

Nominace za klub SPORT RELAX
11. 4. Hana Ulíková, karate SPORT RELAX

23. 4. Karin Košíková, karate SPORT RELAX