Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Začíná období nemocí, proto využíváme zelené potraviny

Informujte se u pana Znamenáčka ,  kde si můžete zakoupit tyto velké pomocníky zdraví.
tel.: 607 525 995 ,  odkaz :https://www.karate-znamenacek.cz/eft/zdravi/


Je chlorella GW vhodná pro sportovce?

Ano, je užitečná při všech druzích fyzických a psychických zátěží. Růstový faktor CGF urychluje růst namáhaných tkání a urychluje výstavbu těla. Též se zvyšuje hladina energie. Sportovci si chlorellu chválí pro její očistné vlastnosti.

Zelené potraviny Green Ways

Mladý ječmen a Chlorella pyrenoidosa GW jsou zelené potraviny stvořeny přírodou samou. Jsou namíchány přesně tak, jak náš organismus potřebuje a může nejlépe využít. Svým významným antioxidačním působením braní vzniku a šíření mnoha onemocněním. Jedná se o vysoce komplexní potraviny, obsahují v ideálním poměru takřka všechny živiny nutné ke správné funkci našeho těla, jsou schopny optimalizovat tělesné funkce a vytvořit tak prostředí pro dlouhý a zdravý život. Zelené potraviny nejsou lékem, přesto léčí.

„Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, jak nevyčíslitelnou hodnotu a užitek zelené potraviny mají. Detoxikovala jsem se, vyživila a obnovila vnitřní rovnováhu organismu. Zelené potraviny GW mě nabíjí energií každý den, cítím se svěží a zdravá. Dáte-li péči svému tělu, mnohonásobně se vám odvděčí.“

Proč užívat zelené potraviny Green Ways?

Žijeme v moderní přetechnizované době a stáváme se otroky svých zaměstnání. Často nás tlačí čas, nemůžeme se v klidu, dobře a kvalitně najíst. Není jednoduché si opatřit nutričně plnohodnotné potraviny. Strava na pultech supermarketů má mnohdy nevhodné složení. Nejsou dodržovány technologické postupy zpracování a přípravy potravin. Půda je degenerovaná a obsah živin v ovoci a zelenině každým rokem klesá. Přitom nároky populace na přísun živin neustále rostou. Stoupá frekvence výskytu civilizačních onemocnění, jako je nadváha, zvýšená hladina cholesterolu nebo glykémie. Celkový zdravotní stav obyvatelstva České republiky je katastrofální, diabetiků, alergiků a astmatiků jsou statisíce až miliony. Náš organismus se kontinuálně zanáší, zakyseluje, oslabuje a neregeneruje. My jsme jediní, kdo může vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Následující text vám prozradí více a ukáže možnosti udravení.

Mladý ječmen Green Ways

Mladý ječmen je 100 % vstřebatelný svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Obnovuje acido-alkalickou rovnováhu, považuje se za nejucelenější zásadotvornou stravu. Mladý ječmen obsahuje vitaminy, které aktivují enzymy pomáhající při prevenci nemocí a patologických stavů. Má vysoký obsah betakarotenu, vitaminu C, E a vitaminů řady B: B1,B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové, kyseliny pantotenové a cholinu. Celých 45 % prášku tvoří výborně stravitelné bílkoviny, je tak podpořen zdravý růst. Zelené nápoje hojí vředy a chrání povrchové tkáně a sliznice. Rostlinná míza je bohatá na chlorofyl, ten se používá k osvěžení krve, má protizánětlivý a dezinfekční účinek. Cení se také pro své deodorační vlastnosti.

Ječmen GW pomáhá skutečnému zázraku-tělu léčit se samo. Není to lék, přesto podporuje sebeuzdravení. Je to dáno například jedinečným antioxidantem (2“-0-GIV), který disponuje mnohem silnější antioxidační aktivitou, než vitamin E. Produkt je zpracován velmi šetrně, proto obsahuje široké spektrum živých enzymů. Mladý ječmen GW je možno použít jako náhradu jednoho platného denního jídla.

V jakých oblastech Ječmen Green Ways pomáhá?

 • léčí nemoci kůže;
 • zpomaluje buněčné stárnutí;
 • pomáhá při nadváze;
 • je účinný proti zácpě;
 • je prospěšný u chudokrevnosti (anémii);
 • zlepšuje výrazně krevní obraz;
 • potlačuje růst rakovinných buněk;
 • pomáhá při normalizaci hladiny cukrů v krvi;
 • je vhodný také pro přecitlivělé s Crohnovou chorobou;
 • pomáhá při pohybových potížích;
 • je prospěšný při kardiovaskulárních onemocněních;
 • léčí a pomáhá při dýchacích potížích (astmatu);
 • reguluje hladiny cholesterolu, LDL cholesterolu;
 • zlepšuje spánek, myšlení a paměť.

Jak Ječmen Green Ways užívat?

Doporučuji 2-3x denně čajovou lžičku extraktu nejlépe 20 min. před jídlem. Dětem stačí poloviční dávka, starší nebo nemocní lidé by naopak měli dávkování zvýšit. Totéž platí pro trpící překyselením. Nalijte do shakeru studenou či vlažnou vodu (při teplotě 48 stupňů se důležité látky ničí), přidejte zelený prášek a protřepte. Vznikne tak nápoj z rostlinné mízy oplývající životem, pijte jej po malých doušcích. Brzy si zvyknete na travní chuť a nápoj si pro jeho osvěžující účinky oblíbíte. Pokud jej užíváte na lačný žaludek, dodá vám energii, veškeré živiny a oživí a projasní mysl.Vzácně se po užití Ječmene GW mohou zhoršit příznaky onemocnění, je to signál počátku řešení problému. V pití nápoje je vhodné vytrvat.

Nejčastější otázky na Ječmen Green Ways

Je nápoj z Ječmene GW vhodný pro děti?

Šťáva má podobné pH jako mateřské mléko, vytváří tak přirozené prostředí v organismu. Pro děti je vhodný co nejdřív po odstavení od prsu.

Jaký je přínos Ječmene GW pro diabetiky?

Reguluje zásaditost v těle, tím upravuje průchod cukrů skrze střevní stěny. Hladina cukru v krvi se postupně normalizuje. Zelená strava nemoc ruší, není lékem, ale přesto skutečně léčí.

Obsahuje Ječmen GW lepek?

Nikoliv, listy Ječmene lepek (gluten) neobsahují.

K čemu jsou užitečné enzymy z Ječmene GW?

Podporují chemické reakce v těle. Bez nich není života. Každý z nás má v sobě konečné množství enzymů, jehož vyčerpání znamená smrt. Tepelně zpracované jídlo vysává naše přirozené zásoby. Bez přítomných (exogenních) enzymů ve stravě je třeba použít enzymy vlastní (endogenní).

Jak se Ječmen GW doplňuje s Chlorellou GW?

Ječmen Chlorellu předčí svou rychlostí vstřebávání, enzymatickou hodnotou, jemností působení a spojením s pitným režimem. Chlorella je naopak nedosažitelná svým obsahem chlorofylu, vlákniny a růstového faktoru CGF. Je vhodné oba produkty kombinovat.

Jaký je rozdíl mezi lisovaným travním nápojem a nápojem z drcené trávy?

Naprosto zásadní. Lidé nejsou ke konzumaci travin uzpůsobeni tak jako přežvýkavci. Travní vláknina může být problémem pro přecitlivělé lidi. Drcená a sušená tráva je potravina sice komplexnější a levnější, ale méně využitelná a méně bezpečná. Ječmen je sušený travní nektar, který nedráždí a je 100% vstřebatelný.

Proč používat Ječmen GW ve formě nápoje a ne ve formě tablet?

Forma nápoje je vstřebatelnější. Proces vstřebání začne v ústech a během 20 minut je nápoj stráven. Má velmi rychlý nástup energie a stravitelnost nutričních látek je maximální.

Chlorella pyrenoidosa Green Ways

Chlorella Green Ways je širokospektrální očistný prostředek. Je to jednobuněčná sladkovodní řasa smaragdově zbarvená podávaná ve formě tablet. Antioxidanty v ní obsažené brání smršti ze strany volných radikálů. Tím snižují riziko poškození buněk i samotného DNA. Minerální látky a stopové prvky zvyšují schopnost buněk vázat vodu a vyplavovat odpadní látky. Vytěsňují též jedovaté kovy a brání jejich hromadění v organismu. Nukleové kyseliny a aminokyseliny jsou stavebním materiálem k přestavbě poškozených buněk, čímž se snižuje množství buněčného odpadu. Chlorella obsahuje široké spektrum vitaminu řady B, což zvyšuje odolnost vůči stresu, a tím se snižuje množství škodlivých látek vzniklých z emočního vypětí. Chlorofyl působí protizánětlivě a urychluje hojení poškozené tkáně. Pevná vláknina mechanicky odstraňuje nánosy odpadu přichycené v trávicím traktu. Váže na sebe jedovaté látky a těžké kovy a vynáší je ven z organismu. Díky zásaditému působení se reguluje pH a vytváří podmínky ke správnému fungování imunitního systému. Zvyšuje imunitní odpověď organismu, který se stává odolnějším v boji s viry, bakteriemi, plísněmi a rakovinou.

V jakých oblastech Chlorella Green Ways pomáhá?

 • omlazuje organismus;
 • čistí a zásobuje naše tělo;
 • vitalizuje buňky;
 • zvyšuje imunitu;
 • působí zásadotvorně;
 • podporuje trávení;
 • stimuluje růst a vývoj člověka;
 • působí preventivně proti rakovině;
 • pomáhá diabetikům;
 • zmírňuje záněty, vředy a alergie;
 • působí proti stresu;
 • chrání srdce a cévy;
 • snižuje cholesterol;
 • hojí rány, bércové vředy;
 • hojí záněty dásní, afty;
 • snižuje cholesterol;
 • omezuje astmatické záchvaty;
 • je prospěšná u chudokrevnosti;
 • prevence osteoporózy;
 • proti oparům;
 • zlepšuje spánek, myšlení a paměť;
 • chrání před degenerativním onemocněním;
 • prodlužuje mládí buněk;
 • snižuje tělesné pachy.

Jak Chlorellu Green Ways užívat?

Užívání Chlorelly závisí na naší hmotnosti-čím více vážíme, tím máme větší potřebu, na skladbě jídelníčku-čím méně ovoce, zeleniny a celozrnných potravin-tím vyšší potřeba, stresu-čím je ho více, tím je vyšší potřeba, prostředí-čím víc toxicity, tím roste potřeba, životním stylu-čím méně pohybu, čím rychlejší život, potřeba chlorelly roste, a posledně na míře momentální únavy a vyčerpanosti. Obecně se doporučuje mužům 5 gramů, ženám 4 gramy, dětem 1-3 gramy denně. Lidé s krvácejícími dásněmi kvůli hojivému vlivu chlorellu cucají až 10x denně, jinak doporučuji zapíjet čistou vodou. Lze užívat po jídle i mezi jídly.

Nejčastější otázky na Chlorellu Green Ways

Je Chlorella GW vhodná pro děti?

Ano, snižuje se tím množství respiračních onemocnění a zvyšuje se imunita. Děti rychleji rostou a vyvíjí se. Doporučuje se užívat Chlorellu až od 3 let, a to z důvodu možného vdechnutí. Mladším dětem je možné tablety rozdrtit na prášek a podat jim přijatelným způsobem, např. do jogurtu.

Kolik Chlorelly GW užívat při nemoci?

Záleží na druhu onemocnění, je možno zvýšit přísun na 10-20 gramů denně. Nezapomínejte na dostatečný pitný režim.

Neruší se užívání Chlorelly GW Při s jinými doplňky stravy?

Nikoliv. Chlorella jejich využitelnost zvyšuje. Při pravidelném dostatečném užívání chlorelly není zapotřebí výrazného doplňování jinými prostředky, kromě těch, které potřebujete kvůli individuální indispozici, sezonní potřebě, nemoci atd.