Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Krajský Sportovec roku – Podpoříte naše sportovce?

29.1.2013 064

NOMINACE:

Tým mládeže: Lukáš Pevný, Milan Zítko, Kryštof Zlatohlávek, Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová

Jednotlivci mládež : Barbora Znamenáčková a Tereza Zlatohlávková

Družstvo dospělých: Pavel Znamenáček, Jan Drobeček, Jana Bělohlavová, Ondřej Samek,Jakub Kolek , Jana Bělohlavová a Karin Košíková

Jednotlivci dospělí: Pavel Znamenáček

Děkujeme všem , kteří nás v anketě podpoří .

více foto: http://znami.rajce.idnes.cz/SPORTOVEC_CESKOLIPSKA_29.1.2013/

Úspěšná akce Sportovec roku pro klub SPORT RELAX

Ve sportovním městě Česká Lípa  bývá mezi sportovci velká konkurence, ale rok 2012 byl pro náš klub velmi úspěšný, což potvrdila sama anketa, tak i divácká podpora klubu.

Slavnostní vyhlášení se odehrálo  v úterý  dne 29.1.2013 v krásném prostředí kulturního domu Crystal, které čekalo na  nejúspěšnější sportovce, kteří v roce 2012 reprezentovali Českou republiku a město Českou Lípu. Pro náš klub Sport Relax toto vyhlášení bylo historicky velmi  úspěšné.

  • Jako první byla vyhlášena kategorie družstvo mládeže ,které  ve složení Lukáš Pevný,  Milan Zítko,  Kryštof Zlatohlávek,  Sára Ješetová,  Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová a Adéla Šinerová v nabité konkurenci obsadili stříbrnou příčku .
  • V kategorii jednotlivců  mládež se nám dařilo vystoupat velice vysoko, když  Barbora Znamenáčková vystoupala  na třetí příčku  a Tereza Zlatohlávková brala skvělé druhé místo .
  • Další kategorií bylo vyhlášení  trenér roku a druhé místo převzal trenér  Pavel Znamenáček.
  • V kategorii  družstvo dospělých jsme se stali po dlouhé době vítězi a převzali cenu nejúspěšnějšího kolektivu –   Pavel Znamenáček, Jan Drobeček, Jana Bělohlavová, Ondřej Samek,Jakub Kolek a Karin Košíková
  • V nejprestižnější kategorii dospělých jsme měli tři zastoupení úspěšných borců a to devátým místem Boženy Pavlasové,  šestým místem Jana Drobečka  a druhým  místem Pavla Znamenáčka.                Děkujeme všem , kteří nás v anketě podpořili.                  Všem moc gratulujeme a s těmito výsledky půjdeme do krajského kola.