Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Vyhlášení sportovců a pěkný seminář

Více fotografií: http://znami.rajce.idnes.cz/Seminar_a_putovni_pohar_8.12.2012/

0137

Trenéři a úspěšní sportovci 2012

SEMINÁŘ A VYHLÁŠENÍ  PUTOVNÍHO POHÁRU

Tradiční výukový seminář a vyhlášení nejúspěšnějších závodníků klubu SPORT RELAX

Poslední významnou akcí v tomto roce byl tradiční seminář, vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců klubu a zkoušky na stupně technické vyspělosti.

První část výukového semináře si  karatisté s 9.kyu, procvičili základní techniky a kopy, druhou část semináře vedl Stanislav Koubek , který rozvíjel kihon, kata a kumite se žáky s 8- 6. kyu .

Po druhém bloku semináře přešel hlavní trenér Pavel Znamenáček k vyhlášení a ocenění závodníků a trenérů .

Rozdávalo se deset cenných poháru v každé kategorii na pomyslných stupních vítězů stáli :

  • Milan Zítko jako celkový vítěz poháru 2012
  • Adéla Šinerová získala 2. místo
  • Lukáš Pevný dosáhl na bronz

V kategorii dorost a senioři to jsou tito závodníci:

  • Tereza Zlatohlávková celková vítězka poháru
  • Božena Pavlasová získala 2. místo
  • Jan Drobeček dosáhl na bronz
  • Nejlepší dívčí kata team byl ve složení Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová
  • Nejlepší chlapecký kata team byl ve složení Lukáš Pevný, Kryštof Zlatohlávek a Milan Zítko.
  • Třetí příčku obsadil team  děvčat Klára Stratilová, Adéla Šinerová a Barbora Vlčková.
  • Skokanem roku se stal David Minárik.
  • Dále byli oceněni trenéři klubu, kteří se starají a růst nových karateků:
  • Stanislav Koubek –          Dojo Teplice
  • Karel Fröhlich –                 Dojo Česká Kamenice
  • Jaromír Pokorný –          Dojo Doksy
  • Monika Wildmanová – Dojo Česká Lípa
  • Tomáš Sazama –               Dojo Česká Lípa
  • Kamil Prask –                      Dojo Plzeň

Třetí části byl tříhodinový trénink pod vedením Vladimíra Budína a Pavla Znamenáčka. Tato část sloužila pro pokročilé karateky , kteří se věnovali happo kumite, sebeobraně a bezkontaktnímu boji.

PUTOVNÍ POHÁR ŽÁCI 2012 do 15let

pořadí

Jméno

I.

II.

III.

body

1

Zítko Milan

6

3

8

36

2

Šinerová Adéla

9

0

2

35

3

Pevný Lukáš

3

3

11

31

4

Minarik David

3

3

4

22

5

Znamenáčková Barbora

2

2

3

17

6

Beránek Daniel

3

2

0

15

7

Blechová Dorota

1

0

4

11

8

Hájek Milan

1

1

2

8

9

Novotný Jakub

0

1

5

8

10

Hulko Filip

1

2

2

7

PUTOVNÍ POHÁR DOROST, JUNIOŘI, SENIOŘI 2012

pořadí

Jméno

I.

II.

III.

body

1

Zlatohlávková Tereza

3

4

5

30

2

Pavlasová Božena

1

0

6

14

3

Drobeček Jan

1

2

1

10

4

Košíková Martina

1

2

1

9

5

Košíková Karin

0

2

2

8

6

Ulíková Hana

2

0

0

7

7

Vaszilyová Jana

1

1

1

5

7

Špachmanová Marie

1

1

1

5

9

Samek Ondřej

0

1

1

5

10

Bělohlavová Jana

0

0

1

4