Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX OBHÁJIL TITUL NA MČR FSKA

Video – jen škoda , že tam toho není více.

http://www.clsport.cz/article/video-mcr-karate-v-ceske-lipe


  • SPORT RELAX OBHÁJIL TITUL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KLUB MISTROVSTVÍ FSKA 2012

    Organizátorem Otevřeného MČR  FSKA 2012 byl karate klub SPORT RELAX Česká Lípa , který  přivítal  v nové  sportovní hale  274 závodníků z České republiky a Polska.

    Při zahajovacím  ceremoniálu se ujala slova starostka města Č. Lípa  Mgr. Hana Moudrá a slavnostně otevřela mistrovství FSKA 2012 .

    V celkovém pořadí  silně obsazeného šampionátu obhájil prvenství karate klub SPORT RELAX , druhé místo obsadil   Sport Union Ústí nad Labem a třetí příčku vybojoval  karate klub Dragon DDM Neratovice.

    V nejsilněji obsazených kategoriích vyhráli sourozenci Brejchovi a nejúspěšnější závodnicí domácího klubu Sport Relax se stala Barbora Znamenáčková se čtyřmi  medailemi (dvě zlaté a dvě stříbrné).

    V disciplíně kata individual si v silné konkurenci  vybojovali zlato a titul mistra ČR FSKA 2012  tito závodníci :

  • Tereza Zlatohlávková
  • Hana Ulíková
  • Barbora Znamenáčková
  • Milan Zítko
  • Daniel Beránek
  • Stříbrné medaile vybojovali:

  • Tomáš Hořejší
  • Martina Košíková
  • Dagmar Suchá
  • Natálie Slováková
  • Dan Kühnel
  • Kryštof Zlatohlávek
  • Bronzové medaile získali:

  • Tereza Bittnerová
  • Adéla Šinerová
  • Lukáš Pevný
  • David Minárik
  • Ondřej Kouba
  • Josef Franěk.


    Druhou disciplínou na šampionátu byla disciplína kata duo , kde titul vybojovali:

  • Lukáš Pevný a Milan Zítko
  • Sára Ješetová a Adéla Šinerová
  • Tereza Bittnerová a Tereza Zlatohlávková.
  • Stříbro vybojovali :

  • Barbora Znamenáčková a  Dorota Blechová
  • David Minárik a Daniel Beránek
  • Milan Hájek a Kryštof Zlatohlávek.
  • Bronz vybojovali :

  • Lucie Kočandrlová a  Markéta Nováková
  • Barbora Nolová a Natálie Slováková
  • Jakub Scholz, Jakub Vavřinčík
  • Jiří Svoboda, Lubomír Korenčiak.

  • Třetí disciplínou byla kategorie kata team a zlatou medaili vybojovali:

  • Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová
  • Lukáš Pevný, Milan Zítko a Kryštof Zlatohlávek
  • Stříbrnou příčku vybojovali :

  • Jiří Svoboda, Matěj Kuhn a Lubomír Korenčiak
  • Lucie Kočandrlová, Martina Košíková a Markéta Nováková.
  • Bronz si z turnaje odvezli :

  • David Minárik, Jakub Scholz a Jakub Vavřinčík.

  • Poslední disciplínou na programu byla sebeobrana- modelové situace a zlatý titul  vybojovali

  • Dominik Koudela a Alexandr Fedosov
  • Sára Ješetová a Adéla Šinerová.
  • Stříbrnou příčku vybojovali :

  • Lukáš Grosser a Jiří Svoboda
  • Barbora Znamenáčková a  Dorota Blechová
  • Natálie Slováková a Barbora Nolová.

Všem obrovská gratulace . Oss Sensei









  • Aktuální stav přihlášených závodníků:

http://www.karatemb.cz/propozice/2012/121124_funakoshi_prihlaseni.htm