SPORT RELAX byl nejúspěšnějším klubem na mezinárodní Vánoční ceně

17.11.2012 128

Úspěšní závodníci klubu SPORT RELAX

SPORT RELAX BYL OPĚT NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM NA MEZINÁRODNÍ VÁNOČNÍ CENĚ

V sobotu 17.11.2012 startoval výběr  našich karatistů Sport Relax na devatenáctém  ročníku mezinárodní Vánoční ceny v Mladé Boleslavi. Tato kvalitně připravená a silně obsazená cena s konkurencí 294 závodníků z 42 klubů z celé ČR a SR  se těší velkého zájmu kvalitních karatistů. Je to největší soutěž mládeže v ČR .

Letos se nám podařilo vybojovat  celkem třináct cenných kovů z toho čtyři zlaté, tři  stříbrné  a šest  bronzových medailí. A tím jsme se stali nejúspěšnějším klubem na turnaji.

Jako první byla kategorie 8-7kyu a v kata mladší žákyně se představila Adéla Šinerová,  kde měla svoji premiéru  a vybojovala   ve finálovým bloku velmi cennou zlatou medaili.

David Minárik soutěžil v kata mladší žáci a v nejpočetnější kategorii se Davidovi také dařilo a užil si finálový boj se stříbrnou medailí.

Velmi mile překvapil v nabité kategorii  kata mladší žáci + 6 kyu  Daniel Beránek , který ve finálovém bloku vybojoval svoji vůbec první cennou medaili a pohár.

Poslední žákovskou kategorii byla disciplína kata starší žákyně nad 6kyu a zde se v silně obsazeném poli nejlépe vedlo Dorotě Blechové, která si odvezla bronzovou medaili. Také se dařilo Barboře Znamenáčkové a Sáře Ješetové, ale vybojovaly nepopulární čtvrtá místa.

Úspěšnou disciplínou byli kategorie kata dorost a dorostenky.  V dorostu se opakovalo to co ve starších žákyních, kde se nejlépe  dařilo Lukáši Pevnému a v nabité konkurenci vybojoval  pěknou bronzovou medaili. Milan Zítko a Milan Hájek skončili na bramborovém místě.

V dorostenkách se stále daří Tereze Zlatohlávkové což opět potvrdila bronzovou medailí.

Novou disciplínou byli kata dua a v žácích se představili chlapci David Minárik a Daniel Beránek , kteří si z mezinárodní ceny  odvezli bronzovou medaili.  V žákyních se nám podařilo ,,odzbrojit konkurenci,, a  Sára Ješetová  s Adélou Šinerovou vybojovaly zlatou medaili , děvčata ve složení Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová se smířili se stříbrem.

V kata duo dorost jsme nenechali nikoho na pochybách a zlato si odvezli  Lukáš Pevný a Milan Zítko. Se stříbrnými medailemi se mohli pochlubit Milan Hájek a Kryštof Zlatohlávek.

Poslední medailové úspěchy patřili ,,kumiťákům,, , kde se radovali z bronzové medaile  Milan Zítko a Lukáš Pevný . Jakub Novotný vybojoval čtvrté místo.