Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX nejúspěšnějším klubem na Libereckého poháru

20.10.2012 087

SPORT RELAX -Nejúspěšnější klub Libereckého poháru

20.10.2012 102 (1)

Medailisté z kumite

V sobotu  20.10.2012 se naši karatisté  zúčastnili čtvrtého ročníku Libereckého poháru v České Lípě. Zde předvedli svěřenci Pavla Znamenáčka a Milana Veselého pěkné výkony a z turnaje si odvezli 31 cenných kovů z toho 10 x zlato , 8 x stříbro a 13 x bronz.

Nejúspěšnějšími závodníky na poháru se ziskem dvou medailí jsou : David Minárik, Klára Stratilová, Adéla Šinerová a Dorota Blechová.

V disciplíně kata jsme vybojovali 18 medailí a o zlato se postarali David Minárik, Adéla Šinerová, Klára Stratilová, Dorota Blechová, Milan Hájek a Jana Vaszilyová.

Stříbrné medaile vybojovali Jakub Vavřinčík, Barbora Znamenáčková, Milan Zítko, Filip Hulko a Marie Špachmanová .

Bronz si z turnaje odvezli Lukáš Pevný, Barbora Vlčková, Sára Ješetová, Barbora Nolová, Ondřej Kletečka, Michal Eissenberger a Jakub Novotný.

Další naší úspěšnou disciplínou jsou kata teamy a zlaté medaile vybojovali David Minárik, Jiří Svoboda, Jakub Vavřinčík, Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová, Adéla Šinerová, Klára Stratilová a Barbora Vlčková.

Stříbrnou příčku si odvezli chlapci ve složení David Kavalír, Jakub Eberhalt a Jan Jiráň.

Poslední disciplínou na programu bylo kumite, kde Milan Zítko vybojoval zlato. Stříbrnou medaili si odvezli  Filip Hulko a Jakub Záveský. O bronzové medaile se postarali Albert Weis, Barbora Nolová, Ondřej Kletečka, Lukáš Pevný, Radovan Balský a Jakub Novotný.

Všem moc gratuluji  a přeji  další úspěch. Oss Sensei