Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

ÚSPĚCH NA MEZINÁRODNÍM CZECH OPEN

26.5.2012 070

více foto: http://znami.rajce.idnes.cz/CZECH_OPEN_26.5.2012

MLÁDEŽNICKÉ DRUŽSTVO SPORT RELAX NA MEZINÁRODNÍM CZECH OPEN USPĚLO

Karatisté klubu Sport Relax se zúčastnili mezinárodního turnaje v Ústí nad Labem s názvem Czech Open. Tento turnaj se řadí mezi významné soutěže pořádané na území ČR a patří k seriálu postupových soutěží  na MČR.

Karate klub SPORT RELAX se v silné konkurenci osmi zemí a 51 klubů neztratil a obsadil celkově 5. Místo na což je trenér Pavel Znamenáček velmi pyšný.

Zlaté medaile v kata team a vybojovali : Ješetová Sára, Znamenáčková Barbora a Blechová Dorota a bronz Lucie Kočandrlová, Martina Košíková a Markéta Nováková.

Velmi mile překvapili nejmladší závodnicí  David Minárik, Nquyen Danh Manh a Adéla Šinerová. Všichni tři se v nabité konkurenci probojovali do finále čímž se začínají dobře prosazovat i v mezinárodní konkurenci. To potvrzuje  Adéla Šinerová , která nedala soupeřkám šanci a vybojovala nádhernou zlatou medaili. David Minárik skvělou stříbrnou medaili. V nejpočetnější kategorii kata 10-11let závodník  Nquyen Danh Manh si přijel pro krásnou stříbrnou medaili. Pro všechny tři to je nejlepší výsledek na mezinárodních scéně.

V juniorské kategorii se představila naše nejúspěšnější závodnice Tereza Zlatohlávková, která vybojovala bronzovou medaili . V kategorii kata Masters si Božena Pavlasová připsala další úspěch v podobě  bronzové medaile.

Medailové žně proběhli i v  disciplíně  kumite dorost,kde  Milan Zítko po pěkných bojích sáhl po zlatě a Lukáš Pevný získal stříbro.

Více na : www.karate-znamenacek.cz