• Pevný Lukáš 2. místo
  • Zítko Milan    3. místo

Všem gratuluji . Oss Sensei

Májový pohár + Národní pohár dorost a junioři.

V neděli 6.5.2012 se v Lovosicích konal další ročník Májového poháru, který byl i Národním pohárem pro dorost a juniory.

Karatisté SPORT RELAX přivezli z Lovosic pět zlatých, čtyři stříbrné a sedm bronzových medailí a tím se stali druhým nejúspěšnějším klubem na turnaji..

Jako první kategorii na Májovém poháru byla disciplína kata 8kyu 9-10let . Zde v nejpočetnější  konkurenci si dobře vedli chlapci Jakub Vavřinčík, Jakub Scholz, David Minárik a Daniel Beránek.  Poslední dva  jmenovaní se dostali do finále a Daniel Beránek si odvezl stříbro a David Minárik zlatou medaili.. Úspěchem bylo i čtvrté místo pro Jakuba Scholze. V dívkách si dobře vedla i Klára Stratilová a střibrná medaile je pěkný výsledek pro tuto závodnicí. Ve starších žácích se ukázal Filip Hulko a vybojoval zlatou medaili.

Další kategorii byli kata žáci do 10let 7kyu a zde se nejlépe vedlo Adéle Šinerové a opět to potvrdila zlatou medaili.  Nquyen Danh Manh a  Ondřej Kletečka vybojovali bronzovou medaili . Poslední disciplínou byly kata žákyně 6.kyu a zde obhájila loňský bronz Adéla Širlová.

Po žákovských kategoriích byl na programu nominační turnaj s názvem Národní pohár dorost a junioři. V dorostenecké kategorii se nám dařilo a v kata na nejvyšší příčku vyšplhal Milan Zítko, stříbrnou medaili vybojoval Milan Hájek a bronz Lukáš Pevný. V dorostenkách se nám také  dařilo a bronzovou medaili si odvezly Martina Košíková, Markéta Nováková. V juniorkách na zlatou medaili dosáhla Tereza Zlatohlávková.

Na programu bylo i kumite a Lukáš Pevný vybojoval stříbrnou medaili a Milan Zítko bronzovou medaili. Bratři Martin a Vojtěch Bittnerovi o bronzovou medaili prohráli.

Ahoj to by bylo dobré a udělal bych letáky do schránek. To se zeptám já, ale potřebuji vědět přesnou adresu školy a nějaké pošty pod co spadá to sídliště. Jen se obávám ,že v červnu jsem max vytížen až do konce. Záleží na domluvě..