Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

20 kovů na Velké ceně Nymburka

28.4.2012 138

 

 

 

 

 

 

 

 

Další cesta karatistů klubu SPORT RELAX vedla na silně obsazenou 17. Velkou cenu Nymburka,  kde se podařilo vybojovat  celkem dvacet cenných kovů z toho čtyři zlaté, šest stříbrných a deset bronzových medailí.

V nabitých kategoriích  kata mladší a starší žáci 8-7kyu sbírali všichni závodníci další zkušenosti , ale ukázali jsme ,že umíme bojovat i o cenné kovy.  Zlatou medaili si odvezl  Nquyen Danh Manh a David Kavalír si sáhl na  bronz. Ve starších žácích 8-7kyu Ondřej Kletečka vybojoval stříbrnou medaili a Filip Hulko bron.

V kata mladší žáci a žákyně se na nejvyšší stupeň postavila  Adéla Šinerová , což si velmi užila.. Velice mile překvapili i stříbrný Daniel Beránek a bronzový David Minárik .

V nejpočetnější kategorii tradičně jsou i kata starší žáci a zde se nejlépe vedlo Kryštofovi Zlatohlávkovi, který v silné kategorii vybojoval bronzovou medaili. Sice na medaili nedosáhl Jiří Svoboda, ale sedmé místo je moc pěkný výsledek .

Dorota Blechová po menší pauze se opět ukázala na tatami a v kata starší žákyně vybojovala pěknou bronzovou medaili. . Silnou kategorii byli i dorostenci , kde Lukáš Pevný vybojoval stříbrnou medaili a Markéta Nováková v dorostenkách, která také po delší pouze mile překvapila a s  bronzovou medailí. Lucie Kočandrlová se umístila na pěkném čtvrtém místě.

V juniorkách se na zlatý vrchol postavila   Tereza Zlatohlávková a v kategorii kata ženy Božena Pavlasová vybojovala bronzovou medaili.

Druhou disciplínou byly kata teamy a zde na zlatou medaili dosáhly Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová.

Stříbrný tým ve složení David Minárik , Nquyen Danh Manh a Ondřej Kletečka, další tým Lukáš Pevný, Kryštof Zlatohlávek a Milan Zítko. Bronzovou příčku obsadily Lucie Kočandrlová , Martina Košíková a Markéta Nováková.

Třetí disciplínou bylo kumite a zde si stříbrnou  medaili po pěkných bojích odvezl  Jakub Novotný a bronz vybojovali Milan Zítko a Lukáš Pevný. Věem velká gratulace. Oss Sensei