Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Jan Drobeček zlatý z ME

IMG_6751a

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno: Jan Drobeček, věk  23 let

Bydliště: Česká Lípa

 Výška: 183 cm

Váha:88 kg

Trenér: Pavel Znamenáček

 
Klub: Sport Relax

Technický stupeň: 1.Dan

Jaká byla cesta k úspěchu na ME: S klukama spolu trénujeme už nějakej pátek a známe se už jak svý boty. Takže příprava probíhala tak, že každý na sobě makal individuálně a spolu jsme cvičili až poslední měsíc. Co se týče samotné soutěže, tak vše probíhalo nad očekávání. Vcelku jasně jsme vyhráli eliminace i večerní finále a o to větší radost z vítězství máme.

 

Co jsi prožíval na stupních vítězů : “Jak si mám stoupnout? Kdo bude držet pohár? Zvedneme ho nad hlavu ? Ne to by nebyl vidět Adam. Tak ho vezmi jenom ty. Máme dobře vlajku ? Hele fotěj nás, úsměv. Kde je hymna ? Neni”……Popravdě řečeno, většinou si vše uvědomím až později.

 
Komu chceš poděkovat: Svému trenérovi Pavlu Znamenáčkovi, také trenérovi Tomášovi Dvořákovi, své rodině, své přítelkyni, klukům z týmu a také přítomným divákům, kteří nás podpořili ovacemi.

Plány do budoucna: Co se týče soukromého života, tak asi taková ta klasika….rodina, práce, auto, dům….. Co se týče sportu, tak pokud čas dovolí, tak bych se rád chtěl více věnovat kumite, abych to trochu vyvážil a také bych se rád podíval na MS JKA do Tokya, na to bych se chtěl dobře připravit.

Životní heslo nebo cíl: To teď zrovna nevim

Myslíte si, že sport a fair-play patří k sobě : Samozřejmě

Jak tě ovlivnil sport: Asi hodně. Bůh ví, co bych dělal kdybych se ničemu nevěnoval. Možná bych se potuloval po sídlištích a zevloval. Určitě bych se nepodíval tolik po světě a nepoznal tolik skvělých lidí, neměl bych cíle a nesnažil bych se zdolávat překážky.