Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

31 medailí pro SPORT RELAX

31.3.2012 130

Karatisté z klubu Sport Relax se zúčastnili dalšího ročníku Memorialu Miroslava Šianského a nominačního turnaje Regionální pohár, který se konal 31.3.2012 v Lounech. Závodníci SPORT RELAXU přivezli  31 medailí

Zde jsme vybojovali 10 x zlato, 5 x stříbro, 16 x bronz.
V konkurenci 265 závodníků z 29 klubů České republiky jsme se stali třetím nejúspěšnějším klubem.
První disciplína  kata individual byla pro klub velmi úspěšná a zde se opět na stupně postavila zlatá Adéla Šinerová a Božena Pavlasová.

Stříbrnou medailistkou se stala Barbora Znamenáčková a pojistila si postup na prosincové M ČR.

Sadu bronzových medailí vybojovali David Minárik, Ondřej Kletečka, Kryštof Zlatohlávek, Marie Špachmanová, Milan Zítko, Milan Hájek a Václav Dražan. Máme velmi úspěšnou mládež a dobré bojovníky, kteří v silné konkurenci vždy obstojí.

Druhou disciplínou byly tradičně kata teamy, kde si dovolím říci ,že máme velkou úspěšnost. Zlatou medailí se mohli pochlubit tito závodníci : Jiří Svoboda, Lubomír Korenčiak, Matěj Kuhn, Lukáš Pevný, Milan Zítko, Kryštof Zlatohlávek, Barbora Znamenáčková, Sára Ješetová, Adéla Šinerová, Jana Vaszilyová, Marie Špachmanová a Radka Vaszilyová.

Stříbrnou medaili vybojovaly Vanesa Kraková, Adéla
Širlová, Barbora Košková a pro bronz si přijeli David Minárik, Nquyen Danh Manh a Ondřej Kletečka.

Novou disciplínou na Memoriálu jsou kata duo. Zde máme opět silné týmy a zlato si z Loun odvezli tito závodníci : Milan Zítko, Lukáš Pevný, Milan Hájek, Kryštof Zlatohlávek,Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková.

Stříbrnou medaili vybojovali Nguyen Danh Manh, David Minárik, Jana Vaszilyová a Marie Špachamnová. Bronzové medaile získali tito závodníci: Tomáš Vácha, Ondřej Kletečka, Adéla Šinerová, Eliška Povolná, Barbora Košková, Vanesa Kraková, Natálie Slováková, Barbora Nolová.

Naši všestranní závodníci startují také v kumite a zlato s pohárem si vybojoval Lukáš Pevný, stříbrnou medaili vybojoval Martin Bittner a bronzové medaile Lubomír Korenčiak, Vanesa Kraková, Milan Zítko a Jakub Novotný.