16.2.2012 037

Sportovec Českolipska 2011

V České Lípě bývá mezi sportovci velká konkurence, ale rok 2011 byl pro nás velmi úspěšný a v anketě byla znát podpora klubu i mezi diváky.

Slavnostní vyhlášení se odehrálo  ve čtvrtek dne 16.2.2012 v krásném prostředí kulturního domu Crystal, které čekalo na  nejúspěšnější sportovce, kteří v roce 2011 reprezentovali Českou republiku a město Českou Lípu. Pro náš klub Sport Relax toto vyhlášení bylo velmi  úspěšné.

• Jako první byla vyhlášena kategorie družstvo mládeže ,které  ve složení Lukáš Pevný,  Milan Zítko,  Kryštof Zlatohlávek,  Sára Ješetová,  Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová v nabité konkurenci obsadili čtvrté místo.
  • V kategorii jednotlivec  mládež jsme měli jedno zastoupení a to v Barboře Znamenáčkové, která se umístila na devátém místě.
  • Další kategorii byl trenér roku a pro druhé místo si přišel Pavel Znamenáček.
  • V kategorii  družstvo dospělých si v nabité konkurenci převzali cenu za druhé místo   Pavel Znamenáček, Ondřej Samek, Jan Drobeček Jakub Kolek .

Všem velká gratulace.

SENIOŘI JEDNOTLIVCI

Samek Ondřej, Sport Relax Č. Lípa, karate: reprezentant ČR, MS mistr světa, vicemistr světa, 1 x bronz kata. MS WTKA dvojnásobný mistr světa (kata duo), MS WTKA 1x bronz (sebeobrana), Národní pohár ČR 1x stříbro (kata muži).

Drobeček Jan, Sport Relax Č. Lípa, karate: reprezentant ČR, MS WKC 3. místo (kata muži), MS JKA Thajsko 11. místo (kata muži), ME JKA Anglie 5. místo (kata muži). Mistr ČR (kata muži). Národní pohár ČR 2x zlato (kata muži).

Znamenáček Pavel, Sport Relax Č. Lípa, karate: reprezentant ČR, MS WTKA – dvojnásobný mistr světa (kata a kata Master), MS WTKA dvojnásobný mistr světa (kata duo), MS WTKA 1x bronz (sebeobrana).

MLÁDEŽ JEDNOTLIVCI

Znamenáčková Barbora, Sport Relax Č. Lípa, karate: nejlepší sezona kariéry, Olympiáda mládeže 1x bronz, MČR dvojnásobná mistryně ČR (kata mladší žákyně), MČR dvojnásobná mistryně ČR (kata duo a modelovky), vítězka Grand Prix Mladá Boleslav (kata mladší žákyně), bronz z Czech Open (kata mladší žákyně), vítězka Krajských přeborů.

DRUŽSTVO  SENIOŘI

Karate klub Sport Relax Č. Lípa, družstvo dospělých (Samek Ondřej, Znamenáček Pavel, Drobeček Jan, Kolek Jakub): reprezentanti ČR, MS WTKA Itálie – mistři světa v kata duo, ME JKA Anglie – vicemistři Evropy, MS WKC Liberec – bronz, MS JKA Thajsko 4. místo, MČR 1x zlato.

DRUŽSTVO  MLÁDEŽ

Karate klub Sport Relax Č. Lípa, družstvo mládeže (Zlatohlávková Tereza,Pevný Lukáš, Zítko Milan, Zlatohlávek Kryštof, Znamenáčková Barbora, Ješetová Sára, Blechová Dorota): čtyřnásobní mistři ČR, vítězové Grand Prix Hr. Králové, vítězové Czech Open, vítězové Grand Prix Ml. Boleslav, 1x bronz z Grand Prix Ml. Boleslav.