Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX VYHRÁL MISTROVSTVÍ ČR FSKA

26.11.2011 321

Velké poděkování patří organizačnímu týmu při pátečním stavění a sobotním soutěži.
Oss Sensei

Organizátorem Otevřeného MČR FSKA 2011 byl karate klub SPORT RELAX.. Soutěž v nové  sportovní hale s 304 závodníky slavnostně otevřela Mgr. Hana Moudrá a pan místostarosta Mgr. Tomáš Vlček.  . V celkovém pořadí  silně obsazeného turnaje  náš klub obhájii prvenství a stal se nejúspěšnějším i v roce 2011. Druhé místo obsadil  Sport Union Ústí nad Labem a třetí příčku vybojoval  klub Keiko Ryu Kladno.

Nejúspěšnější závodnicí klubu Sport Relax se stala Barbora Znamenáčková se čtyřmi zlatými medailemi a Adéla Šinerová byla vyhlášena  nejlepší závodnicí v nejobsazenější kategorii.

V disciplínách kata individual, Kata team , Kata Duo a modelových situacích se dařilo.

Zlato si v silné konkurenci vybojovali tito závodníci:

David Minárik, Klára Stratilová, Adéla Šinerová, Barbora Znamenáčková, Veronika Kašparová, Adéla Širlová a Marie Špachmanová,

Stříbrné medaile si na krk pověsili : Jiří Svoboda, Sára Ješetová, Lucie Kočandrlová, Jana Vaszilyová a Martina Košíková .

Bronzové medaile vybojovali : Ondřej Kletečka, Markéta Nováková, Tomáš Čvančara, Tomáš Hořejší, Jan Racek a Monika Wildmanová.

Silně obsazenou disciplínou na tomto mistrovství byla kata duo,kde startují dva závodníci,kteří musí cvičit ve stejném  rytmu . To byla pro naše závodníky úspěšná disciplína  a zlato získali: Lukáš Pevný, Milan Zítko, Dorota Blechová, Barbora Znamenáčková, Lucie Kočandrlová a Markéta Nováková.

Stříbro vybojovali: Milan Hájek Kryštof Zlatohlávek, Veronika Kašparová, Adéla Širlová, Jana Vaszilyová a Martina Košíková..

Bronzovou medaili potom Vanesa Kraková a Barbora Košková,

Třetí  disciplínou byla kategorie kata team a zde máme opravdu silné zastoupení.

Zlatou medaili vybojovali: Lukáš Pevný, Milan Zítko, Kryštof Zlatohlávek,

Dorota Blechová, Barbora Znamenáčková, Sára Ješetová, Lucie Kočandrlová, Martina Košíková, Markéta Nováková,

Stříbrnou příčku obsadili: Jiří Svoboda, Matěj Kuhn, Lubomír Korenčiak, Barbora Vlčková, Adéla Šinerová, Klára Stratilová, Vanesa Kraková, Barbora Košková, Adéla Širlová.

Bronzový tým ve složení Jana Vaszilyová, Radka Vasilyová, Marie Špachmanová.

Poslední disciplínou na programu byla sebeobrana- modelové situace. A zde ,,zlatě,, vedlo těmto závodníkům: Jiří Svoboda, Lukáš Grosser, Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová,  Adéla Šinerová, Eliška Povolná.

Stříbrnou příčku vybojovaly Adéla Širlová, Barbora Košková,  Jana Vaszilyová, Martina Košíková

Bronzovou medaili pro klub získali Dominik Koudela, Ondřej Kletečka, Lucie Kočandrlová, Markéta Nováková:

Další jmenovaní  závodníci na  medaili nedosáhli , ale předvedli pěkné výkony  : Jan Janíček, Daniel Beránek, Michal Eissenberger, Marek Kašík, David Kavalír, Vojtěch Volaj.