Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Jan Drobeček mistrem ČR

honza 2

KARATISTÉ SPORT RELAX S MEDAILOVÝM ÚSPĚCHEM Z MISTROVSTVÍ TRADIČNÍHO KARATE JKA

foto: . http://znami.rajce.idnes.cz/

V Českém Krumlově se 5. 11. 2011 konalo mistrovství ČR JKA. Po národních pohárech získali naši svěřenci nominaci a mohli bojovat o tituly mistra ČR.

Již řadu let se naši svěřenci nominují na tento šampionát a patříme k těm nejúspěšnějším. To jsme potvrdili i v Českém Krumlově.

V seniorské kategorii jsme měli čtyři reprezentanty a byla škoda ,že se vyřazovali mezi sebou v eliminačních kolech. Nejlépe se vedlo Janu Drobečkovi ,který vybojoval titul mistra ČR pro rok 2011 a přidal 8. Místo v kumite. Ondřej Samek potom skončil na 6. místě.

V seniorské kategorii se také dařilo Karin Košíkové, která skončila ve finále na 4. místě .  Jana Bělohlavová se prosadila v kumite a vybojovala pro klub bronzovou medaili.

Terezka Zlatohlávková letos naposledy startovala v dorostenkách a kategorii ukončila titulem vicemistryně  ČR a v kumite obsadila 7. Místo. Terča se nominovala i mezi juniorky , tam skončila na pěkném 5. místě.

V kata týmech se nám opět podařilo vybojovat titul mistra České republiky pro rok 2011 ve složení: Jan Drobeček, Jakub Kolek a Adam Zdobinský

Vše na :  www.karate-znamenacek.cz