Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX BYL OPĚT NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM NA LIBERECKÉM POHÁRU

15.10.2011 297

SKVĚLÉ VÝKONY NAŠICH KARATISTŮ NA LIBERECKÉM POHÁRU

Karatisté z klubu Sport Relax se zúčastnili 15.10. 2011 v České Lípě třetího ročníku Libereckého poháru

Na těchto závodech si svěřenci Pavla Znamenáčka a Milana Veselého vedli skvěle a podařilo se nám  vybojovat   36 cenných kovů. Z těchto medailových ,,žní” bylo 9 zlatých, 11  stříbrných a 16 bronzových medailí..

• ZLATO v  disciplíně kata si vybojovali:  Nguyen Danh Manh, Adéla Šinerová, Dorota Blechová, Barbora Znamenáčková

• STŘÍBRO vybojovali Milan Zítko,  Eliška Povolná,  Sára Ješetová,  Martina Košíková a Daniel Janata

• BRONZ získali tito závodníci:   David Minarik, , Daniel Beránek, David Kavalír, Marek Kašík,  Markéta Nováková, Adéla Širlová, Lucie Kočandrlová,  Ondřej                                                                           Kletečka,, Dominik Koudela a Milan Hájek.

Druhou naší silnou a oblíbenou disciplínou byl   kata team a zde si zlatou medaili vybojovali týmy ve složení :

• Michal Eissenberger, Dominik Koudela Marek Kašík
  • Ondřej Kouba, Tomáš Vácha, Jakub Vavřinčík.

Poslední kategorií  na Libereckém poháru bylo kumite jednotlivců . Zde se naši bojovníci Martin Bittner,Lucie Kočandrlová a Tomáš Čvančara dostali do finále a obsadili pěkné stříbrné příčky.

Další úspěšnou trojkou byli chlapci Milan Zítko, Daniel Janata a Filip Jurnečka a po pěkných zápasech vybojovali bronzové medaile.