Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

ÚSPĚCH NA MISTROVSTVÍ SVĚTA WKC

další foto: http://cid-4d5a1b4a5f6df297.photos.live.com/browse.aspx/Mistrovstv%C3%AD%20sv%C4%9Bta%20senior%C5%AF%20WKC%20Liberec%202011

 110522_MS_WKC_Liberec_06více foto. http://znami.rajce.idnes.cz/MS_-WKC_Liberec_2011/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110521_MS_WTKA 2426 (2)

 Velký úspěch opět zaznamenali reprezentanti ČR z klubu SPORT RELAX na mistrovství světa WKC ,které proběhlo 21-22. 5. v Liberci

  • Kata team má BRONZ  /Drobeček, Kolek, Zdobinský/
  • Adam Zdobinský vybojoval STŘÍBRO v jednotlivcích
  • Jan Drobeček získal  4. místo
  • Jakub Kolek získal 4. místo

 VELKÁ GRATULACE JEN TAK DÁL

 

Karatisté SPORT RELAX reprezentoval Českou republiku

O víkendu 21. a 22. května se uskutečnilo v Tipsport aréně v Liberci, mistrovství světa v karate WKC World Karate Confederation. Celkem se zúčastnilo 435 karatistů ze 38 zemí. Největší výpravy pravidelně přijíždějí z USA, JAR, Ruska, Itálie, Argentiny, Srbska a Austrálie.

Vzhledem ke skutečnosti, že karate není v současnosti olympijským sportem, představuje mistrovství světa vrcholnou událost pro všechny karatisty, ale i pro všechny příznivce bojových umění. Mistrovství světa se koná každé dva roky. Do Evropy se tento šampionát vrací po 4 letech a Česká republika je první středoevropskou zemí, která turnaj tohoto významu a rozsahu hostila.

Patronát na šampionátem převzal Český Olympijský Výbor. Vrchol celé akce přímým přenosem přenášela Česká televize, prostřednictvím kanálu ČT 4 Sport. Mistrovství světa v karate WKC 2011 bylo vysíláno do celého světa Českým sportovně life-streamovým portálem www.strizna.cz .

Do reprezentačního týmu České republiky byli zařazeni i karatisté klubu SPORT RELAX: Jan Drobeček, Jakub Kolek a Adam Zdobinský. V disciplíně kata tým ve stylu shotokan tito tři závodníci vybojovali společně bronzovou medaili a v disciplině kata individual ve stylu shotokan, získal pro Českou republiku stříbrnou medaili.

kata team.

http://www.youtube.com/watch?v=_WzOA3bNIcw&feature=share

 adam v kata

http://www.youtube.com/watch?v=_6bi3fN7DVc&feature=share

 vyhlášení Adam

http://www.youtube.com/watch?v=-02F4iMJjP8&feature=share

 vyhlášení kata team

http://www.youtube.com/watch?v=OvljTcwGOEE&feature=share