Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Úspěch na Velké ceně Nymburka

Snimek 161

více foto.: http://znami.rajce.idnes.cz/

SPORT RELAX bodoval na VC Nymburka

 Dne 30.4.2011 se karatisté z klubu Sport Relax zúčastnili dalšího ročníku Velké ceny Nymburka. Z turnaje jsme si odvezli dvě zlaté, tři stříbrné a sedm bronzových medailí.

Tato soutěž byla nominační  pro kategorie žáků a seniorů o důležité body  pro postup na  mistrovství ČR . V kategorii  kata mladší žákyně opět svoji formu potvrdila Barbora Znamenáčková , která si vybojovala na Velké ceně  bronzovou medaili.  Další postupovou kategorii byli kata starší žáci a zde se na tatami postavili známí závodníci  a to jmenovitě:   Kryštof Zlatohlávek, Daniel Razák, Lukáš Pevný, Milan Hájek a Milan Zítko. Velmi dobře v silné konkurenci  bojoval   Kryštof Zlatohlávek a Milan Hájek oba dva vybojovali cenné bronzové medaile .  Milan Zítko po chybě prohrál boj o finále a nakonec i o třetí místo. Lukáš Pevný se probojoval  do finálové osmičky.

V kata ženy bojovaly Hana Ulíková a Božena Pavlasová a obě děvčata vybojovaly pro klub cenné kovy . Stříbrnou medaili si odvezla Hana Ulíková a bronz   Božena Pavlasová.

 Mezi nepostupové kategorie byli dorostenci a junioři a zde se také našim svěřencům vedlo dobře. Lucie Kočandrlová se po dlouhé nemoci ukázala na tatami  a vybojovala hned zlatou medaili,což jsme jí moc přáli a Martina Košíková po finále s Luckou  stříbrnou medaili. Tereza Zlatohlávková a Tomáš Čvančara se ukázali v juniorské disciplíně a Tereza Zlatohlávková po pěkných bojích vybojovala stříbrnou medaili po nevydařeném skoku v kata a Tomáš Čvančara si odváží další bronzovou medaili.

 Druhou disciplínou na programu byli kata teamy žáci a žákyně .Zde se nejlépe vedlo chlapcům ve složení Lukáš Pevný, Kryštof Zlatohlávek a Milan Zítko , kteří  vybojovali zlatou medaili a pro bronz si přijely děvčata ve složení Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová ,Barbora Košková, Vanesa Kraková a Lucka Kočandrlová,.

 Poslední disciplínou bylo kumite a zde se prezentovali Lukáš Pevný, Daniel Razák, Milan Zítko, Tomáš Čvančara sice na medaili nedosáhli , ale i tak předvedli pěkné boje.