Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Tradiční seminář,vyhodnocení sportovců a zkoušky

 047

 

 

 

 

 

 

 

 

Poděkování patří všem ,kteří se podíleli na  chodu klubu  Sport Relax: Pavel  Znamenáček ,  Milan Veselý,  Vladimír Budín,  David Kraus,  Karel Fröhlich,   Jan Bartl,    Jindřich a Jan Rackovi ,  Tomáš Sazama,   Jaromír Pokorný, Karel Rampouch ,   Boženka Pavlasová , ale i další, kterým není chod klubu lhostejný.

KARATE SPORT RELAX ÚSPĚŠNĚ UZAVŘEL ROK 2010

 Poslední akcí v tomto roce za podpory příspěvkové organizace SPORT  Česká Lípa se uskutečnil tradiční seminář, vyhodnocení nejlepších sportovců klubu a zkoušky na stupně technické vyspělosti.

Po první části výukového semináře  pod vedením trenérů  Pavla Znamenáčka, Milana Veselého a Vladimíra Budína bylo vyhlášení nejlepších závodníků v kategorii žáci , dorost a senioři.

 Rozdávalo se deset cenných poháru v každé kategorii a na třetím místo vystoupala Adéla Šinerová,druhé místo obsadil  Milan Hájek a velký pohár si za vítězství  odnesl Daniel Razák.

V kategorii dorost a senioři se na třetím místě umístil Jan Drobeček, druhou příčku obsadila reprezentantka ČR Tereza Zlatohlávková a cenný pohár za celkové vítězství si vybojovala reprezentantka ČR Hana Ulíková.

 Nejlepší dívčí kata team byl ve složení  Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová u chlapců team ve složení  Lukáš Pevný, Daniel Razák a Milan Zítko.

 Dále byli oceněni trenéři o aktivní členové ,kteří po celou dobu pomáhali s přípravou soutěží. Po semináři se skládaly zkoušky na technické stupně.

 

 

 Putovní pohár žáci

Nejúspěšnější team chlapci:

Pevný Lukáš,Razák Daniel,Zítko Milan

Nejúspěšnější team dívky:

Ješetová Sára, Znamenáčková Barbora,Blechová Dorota

Skokanem roku se stala  Adéla Šinerová

p Příjmení Jméno I. II. III. body
1 Razák Daniel 1 2 14 23
2 Hájek Milan 3 2 5 22
3 Šinerová Adéla 6 0 1 20
4 Znamenáčková Barbora 5 1 2 20
5 Boháčová Jana 4 1 6 20
6 Pevný Lukáš 1 4 5 19
7 Šerák David 3 2 5 18
8 Košíková Martina 4 1 0 15
9 Zítko Milan 3 1 4 15
10 Zlatohlávek Kryštof 2 2 3 15

 

Putovní pohár dorost, junioři, senioři

 

p Příjmení Jméno I. II. III. body
1 Ulíková Hana 8 4 5 47
2 Zlatohlávková Tereza 5 6 0 35
3 Drobeček Jan 2 1 2 18
4 Košíková Karin 1 1 2 12
5 Bittnerová Tereza 0 3 2 10
6 Racek Jan 1 1 1 6
7 Pavlasová Božena 0 2 2 6
8 Adámek Michal 0 1 3 5
9 Ledvina Michael 1 1 0 4
10 Plešingrová Martina 0 0 1 3

 

Celkový počet medailí za rok 2010:

 157 x zlato, 130 x stříbro, 178 x bronz celkem 465 medailí

 V disciplíně kata:

 56 x zlato, 47 x stříbro, 74 x bronz celkem 177 medailí

 V disciplíně kumite:

 14 x zlato, 17 x stříbro, 33 x bronz celkem 64 medailí

 V disciplíně kata team:

 78 x zlato, 55 x stříbro, 49 x bronz celkem 182 medailí

 Mistrovství ČR:

 23 x zlato, 36 x stříbro, 38 x bronz celkem 97 medailí

 Mistrovství Evropy:

 1 x zlato, 3 x stříbro,  0 x bronz celkem 4 medaile

 Mistrovství světa:

 8 x zlato, 6 x stříbro, 5 x bronz celkem 19 medailí