Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

22. FUNAKOSHI CUP SE VYDAŘIL-304 závodníků

27.11.2010 216

Nezbytné poděkování všem ,kteří nám pomáhali před i po vydařené  soutěži a to jmenovitě: David Kraus, Jaroslav Palounek,Karel Rampouch, Jan Drobeček,Tomáš Čvančara,Boženka Pavlasová,Tereza Zlatohlávková, Anna Šťastná, Martina Plešingrová, Hana Ulíková,pan Jech

Silně obsazený turnaj ,který byl prověrkou před nadcházejícím M ČR se vydařil. Do haly hotelu Lípa se sjelo  304 závodníků z 21.klubů klubů a to byl účastnický  rekord . Naši svěřenci se stali  druhým nejúspěšnějším klubem, těsně za prvním  Sport Unionem  Ústí n.Labem, třetí příčku si odvezl klub Keiko Ryu Kladno.

Neúspěšnější závodnicí klubu Sport Relax se stala  Barbora Znamenáčková se třemi zlatými medailemi a Milan Zítko překvapil vítězstvím v kata starší žáci . Naší žáci zde vybojovali celkem 31.medailí z toho 11x zlatých, 5 x stříbrných a 15 x bronzových medailí

Nejvíce obsazené kategorie jsou v disciplíně kata individual a zde si zlato v silné konkurenci vybojovali tito závodníci: Barbora Znamenáčková,  Kryštof Zlatohlávek, Milan Zítko, Daniel Janata, Martina Košíková a Jan Racek.

Stříbrné medaile na krk pověsili  Tomáš Čvančara, Dorota Blechová a bronzovou medaili  David Šerák, Adéla Šinerová, Sára Ješetová, Daniel Razák, Jana Boháčová, Lucie Kočandrlová, David Le, Veronika Skřivanová, Tereza Bittnerová a Božena Pavlasová

Druhou disciplínou byla kategorie kata duo a zde si zlato v týmové práci zasloužili :  Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová, Lukáš Pevný a Milan Zítko,, Jana Boháčová a Tereza Bittnerová.

Stříbro vybojovali :  Kryštof Zlatohlávek a Daniel Razák a bronzovou medaili brali David Šerák  Milan Hájek, Sára Ješetová a Linda Novotná, Adéla Širlová a Vanesa Kraková.

Poslední disciplínou byla kategorie kata team a zde máme opravdu silné zastoupení . Závodníci prokázali připravenost a zlato si z 22. Funakoshi odváží : Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová,  Milan Hájek, Kryštof Zlatohlávek, David Šerák,

Stříbrnou příčku obsadili Lukáš Pevný, Daniel Razák, Milan Zítko, Barbora Košková, Vanesa Kraková, Adéla Širlová

Bronz Jana Vaszilyová, Radka Vaszilyová, Marie Špachmanová, Martina Košíková, Klára Výbochová, Veronika Skřivanová.

Velká gratulace všem  a dík partnerům EVPAS s.r.o. ,Hračkářství v podloubíčku.