4. místa: Ješetová Sára, Zlatohlávek Kryštof, Šerák David

2. místo team:  Svoboda Hájek, Zlatohlávek

3. místo team: Ješetová, Znamenáčková, Blechová

4. místo: Pevný, Zítko

Gratulujeme. Oss

Úspěšná Vánoční cena v Mladé Boleslavi

V sobotu 20.11.2010 se zúčastnili naší mladí karatisté z klubu Sport Relax sedmnáctého ročníku Vánoční ceny v Mladé Boleslavi. Tato  kvalitně připravená  a silně obsazená cena s konkurencí  392 závodníků z 46 klubů se těší velkému zájmu kvalitních karatistů.

Naši svěřenci  přivezli devět cenných kovů z toho čtyři zlaté, čtyři stříbrné a  jednu bronzovou medaili.

V disciplíně kata do 8let opět zabodovala naše naděje  Adélka Šinerové , která v silné konkurenci vybojovala zlato . Je to první cenná medaile z prestižní soutěže.

V kata mladší žákyně 8-7kyu se nejvíce dařilo Barunce Znamenáčková , která získala zlato a  Dorotce Blechové se stříbrem. Sára Ješetová vybojovala „bramborovou medaili“

Kryštof Zlatohlávek a David Šerák v kata mladší žáci v nabité konkurenci skvěle bojovali a nakonec na oba dva zbyla nepopulární čtvrtá bramborová příčka.

Hana Ulíková a Tereza Zlatohlávková si to rozdaly ve finálovém bloku a lépe dopadla Hanka Ulíková ,která vybojovala zlatou medaili a Terezka Zlatohlávková stříbrnou medaili.

Další úspěšnou kategorii byl kata team žáci  a zde si na zlato sáhli žáci ve složení  Lukáš Pevný, Milan Zítko, Daniel Razák.  Stříbrnou medaili si vydřeli  Kryštof Zlatohlávek, Milan Hájek, Jiří Svoboda.  Početnou kategorii byl i kata team žákyně a bronzovou medaili vybojovaly Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová.

Poslední medailovou disciplínou bylo kumite a zde se po  pěkných bojích mohl radovat stříbrný  Daniel Razák  . Nepopulární leč skvělou  čtvrtou příčku v nabité konkurenci vybojovali i Milan Zítko a Lukáš Pevný.