Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

MISTROVSTVÍ SVĚTA WTKA-Budo Marathon

068

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPORT RELAX NA MISTROVSTVÍ SVĚTA WTKA V ITÁLII

3 TITULY MISTRA SVĚTA , 1 TITUL VICEMISTRA SVĚTA A 1X  BRONZOVÉ MEDAILE.

Italské letovisko Marina di Cararra  přivítalo 26. října  přes 5000 účastníků z 80 zemí  na mistrovství světa WTKA /World Traditional Karate Association/ . Tento velký budo marathon byl podpořen světovým festivalem orientu, který se pořádal spolu se šampionátem ve čtyřech rozlehlých halách.

 Reprezentanti České republiky ve složení Pavel Znamenáček, Ondřej Samek a Filip Peřinka  odcestovali 26.10. do italského letoviska, aby zde bojovali po čtyři dny o cenné kovy.  

Po vyčerpávající cestě  nás čeká opět nezbytná registrace a ubytování v nedalekém hotelu Roma. Následující tři dny   probíhaly eliminační boje  v každé kategorii  o  nedělní čtyřčlenné finále. Našemu týmu se podařilo vybojovat nedělní finále v těchto kategoriích

Kata team – Znamenáček, Samek, Peřinka

Kata duo –  Samek, Peřinka

Kata individual  Master –  Znamenáček

Kata Hard style Master-  Znamenáček

Self defence – sebeobrana – Znamenáček, Samek, Peřinka

V sobotu nás čekala ještě jedna nemilá záležitost a to odtah automobilu policií . Při pátečním návratu na hotel nás recepční neupozornil na sobotní trhy ,které se konají v ulici okolo hotelu a naše auto bylo ráno spolu s dalšími odtaženo.  Recepční férově uhradil pokutu policii a  Pavel Znamenáček musel jet taxi za město, aby zde převzal /po uhrazení částky za odtah / auto a odjel přímo do haly soutěžit. I přes tuto nemilou skutečnost se podařilo uspět a dorazit do nedělního finále.

Po těžkém a zdlouhavém finále ,které bylo ukončeno po deváté večer se naše tříčlenná výprava radovala z velkého úspěchu a do naší vlasti odvážíme cenné  kovy

Pavel Znamenáček vybojoval v kategorii Master  titul Mistra světa a přidal v kategorii Master hard style titul Vicemistra světa.

 Tým ve složení Znamenáček, Samek a Peřinka vybojoval opět titul Mistra světa a v kata duo se podařil Samkovi a Peřinkovi zlatý  hattrick.

S sebeobraně jsme ve složení Znamenáček, Samek, Peřinka vybojovali bronzové medaile , které jsou také velmi cenné.

Děkujeme našemu městu Česká Lípa a všem  partnerům za podporu :  MEGA a.s.,  EVPAS,   ANDY, KM PRONA, TOP stavebniny, Bail,  Provodínské písky a.s.,  Vendys&V,  Petros,