Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Zlaté vystoupení na Národním poháru JKA

 np 2010 1

V sobotu dne 9.10.2010 závodníci  odcestovali v ranních hodinách na  druhé kolo Národního poháru JKA ,které se konalo v  Českém Krumlově. I přes velkou vzdálenost se našim svěřencům dařilo. V seniorské kategorii  kata muži jsme měli čtyři závodníky  ve složení Ondřej Samek, Jakub Kolek, Adam Zdobinskýa  David Kraus. Poslední jmenovaný si vybojoval sedmé místo a stříbrnou medaili si odvezl Adam Zdobinský . Nejlepší formu měl  Ondřej Samek., který vybojoval zlato a jistý postup na M ČR.

V ženách se nejlépe dařilo Karin Košíkové, která vybojovala bronzovou medaili.

Poslední medailovou disciplínou byla kategorie mladší dorostenky a zde jsme měly dvě želízka  Terezu Zlatohlávkovou a Terezu Bittnerovou.  Tereza Zlatohlávkovási nejlépe poradila se soupeřkami a odvezla si zlatou medaili a postup na M ČR . Také  v kumite se dařilo a obsadila osmé místo. Tereza Bittnerová v kumite vybojovala pátou příčku.

V juniorské disciplíně jsme měly zastoupení Martiny Plešingrové a v premiérovém startu si v kata vybojovala sedmé místo a v kumite čtvrté místo.

 Střípky z minulých soutěží:

Minulý víkend se Národního poháru žáku JKA se zúčastnil Kryštof Zlatohlávek a v kata mladší žáci vybojoval čtvrté místo . Další velmi náročná soutěž byl Světový poháru v Plzní ,kde v kata vybojovali čtvrté misto Milan Hájek a  Hana Ulíková.