Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Úspěšné mistrovství světa FSKA

156

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Českou výpravu a další reprezentanty  světového karate FSKA přivítalo polské město Karpacz, které leží pod Sněžkou. Naše výprava si mohla dovolit vyjet na tento šampionát až v pátek ráno jelikož místo konání je nedaleko.

Naše reprezentace přicestovala v 9,00 hodin ráno do penzionu ,který byl velmi pěkně stylově zařízen . Pavel Znamenáček trenér a vedoucí  výpravy v jedné osobě  se vydal do haly  udělat nezbytnou registraci a zajistil časový harmonogram akce.

Páteční den byl na programu start všech družstev kata a kumite, kde nechyběl náš seniorský tým ve složení Jan Drobeček, Jakub Kolek a Adam Zdobinský. Z důvodu věkové hranice Jakuba ,který je již senior,jsme museli startovat v mužích ,ale náš tým se s tímto stavem vyrovnal a  vybojoval  titul Vicemistra světa .  Připomenu ,že náš tým v tomto složení je také v seniorským Vicemistrem Evropy pro rok 2010

Sobotní volný den  jsme využili na výlet v okolí , které je moc krásné a velmi turisticky navštěvované, hlavně díky známému dřevěnému kostelu Wang. Potom následovalo protažení a odpočinek před nedělním dnem.

Nedělní blok patřil všem našim reprezentantům . Shihan Kenneth Funakoshi (9. Dan) zahájil šampionát ,kde popřál všem závodníkům mnoho úspěchu, ale především vytrvalost na cestě karate do.

Skvělé vystoupení našich reprezentantů a spokojenost trenéra Pavla Znamenáčka byla na místě.

Titul mistra světa v kata  – Košíková Karin

Titul mistra světa – Ulíková Hanka

Titul Vicemistra světa – Zlatohlávková Tereza

Titul Vicemistra světa – Zdobinský Adam

Titul Vicemistra světa – tým Drobeček, Kolek, Zdobinský

Bronzové medaile  –  Drobeček Jan a Samek Ondřej

4. místo – Kolek  Jakub

  všem velká gratulace. Oss

další fotografie : na lište FOTO