Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Mistrovství ČR Shikon a Krušnohorský pohár

19.6.2010 063

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: http://milaves.rajce.idnes.cz/akce_19.6.2010/

 

Úspěšný víkend

 Karatisté z klubu Sport Relax se zúčastnili v sobotu 19.6.2010 tří akcí.

Mistrovství ČR Shikon v  Jablonci nad Nisou, Krušnohorského poháru a Semináře karate  v České Lípě.

Mistrovství ČR Shikon – zde jsme vybojovali dvě zlaté a tři stříbrné medaile.

 Prvním soutěžícím na tatami byl v kata mladší žáci Kryštof Zlatohlávek, který se neustále zlepšuje a opět to potvrdil stříbrnou medailí a titulem Vicemistra ČR.

 Lukáš Pevný a Lucie Kočandrlová se ukázali v kata a kumite starší ch žáků. Lucie Kočandrlová sice na medaili nedosáhla, ale i tak statečně bojovala a potvrdila to pátým místem a v kumite čtvrtým místem.  Lukáš Pevný byl v kata úspěšnější a vybojoval titul Vicemistra ČR, v  kumite  potom obsadil čtvrté místo.

 Hana Ulíková a Tereza Zlatohlávková se představily v kata a kumite dorostenky a historicky první úspěch v této kategorii zaznamenala Hana Ulíková, a  je první závodnicí klubu  Sport Relaxu, které se povedlo v této kategorii vybojovat zlatou medaili a republikový titul  v disciplínách kata a kumite. Tereza Zlatohlávková v kata  skvěle zabojovala  a stříbrná medaile  a titul Vicemistra ČR je  úspěchem této závodnice.

 Druhá akce se konala v  Podbořanech “Krušnohorský pohár” v karate.

 Sport Relax byl zastoupen čtyřmi karatisty. V disciplíně kata mladší žáci se ve výborné formě předvedl Milan Hájek, který porazil všechny své soupeře a získal pohár a zlatou medaili. Druhým závodníkem byla dorostenka Tereza Bittnerová, která po výborném výkonu v kata získala stříbrnou medaili. V kumite se představili sourozenci Bittnerovi. Nejlépe se  dařilo Vojtěchovi, který v kategoii starší žáci vybojoval stříbrnou medaili, Martin získal cenný bronz. Tereza Bittnerová po vyrovnaném boji v kumite prohrála o třetí místo.