25.4.2010 089

24.4.2010 065

SVĚTOVÝ POHÁR  A SPORT  RELAX  VYBOJOVAL  ZLATO A BRONZ

ŽÁCI SPORT RELAX  VYHLÁŠENI NA GRAND PRIX  NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM TÝMEM V DISCIPLÍNĚ KATA ZA ROK 2009

Karatisté klubu Sport Relax se zúčastnili 11. ročníku prestižního evropského turnaje žáků, dorostenců, juniorů, seniorů a veteránů v Hradci Králové. Na této akci se zúčastnilo přes 900 závodníku ze 100 klubů a 20ti evropských, ale i exotických zemí.

V sobotu 23.4. byli na programu kategorie od dorostu po seniory.

KATA TEAM JUNIOREK MÁ BRONZ

Každá kategorie byla silně obsazená v počtu třiceti závodníků. V kata zde startovali  David Kraus, Tereza Zlatohlávková,  Hana Ulíková, Božena Pavlasová.  Děvčata Hana Ulíková, Martina Plešingerová, Tereza Zlatohlávková startovaly v kata team juniorek a vybojovaly bronzové medaile.

V neděli 24.4. byl na programu start  žáků a na řadu v kategorii kata mladší žáci přišli David Šerák, Milan Hájek, Milan Zítko, Kryštof Zlatohlávek, Barbora Znamenáčková. Obě dvě kategorie byly nejpočetnější a nejlépe se dařilo Báře Znamenáčkové, Kryštofovi Zlatohlávkovi, kteří skončili těsně před osmi finálovém kole. Avšak nejlepší výsledek předvedl  Milan Zítko , který bojoval o bronzový post , ale díky menši chybě se připravil o bronz a obsadil čtvrtou příčku.

V kategorii kata starší žáci a žákyně se ukázali v dobrém světle  Lukáš Pevný, Daniel Razák, Daniel Janata, Jana Boháčová. Zde nejlépe dopadl Daniel Janata ,který se probojoval  mezi osm nejlepších závodníků.

ZLATÝ TÝM ŽÁKŮ

Úspěšnou kategorii byl kata team žáci  ve složení  Daniel Razák, Milan Zítko, Lukáš Pevný ,kteří si po pěkných bojích odvezli z Grand Prix  zlatou medaili a cenný  pohár pro vítěze.

Poslední disciplínou bylo kumite a zde bojovali David Šerák a Jana Boháčová, která se také probojovala mezi osm nejlepších závodnic.