Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX VYHRÁL POHÁR NADĚJÍ A PORAZIL 30 klubů

10.4.2010 140

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více foto v naší fotogalerii a zde: http://milaves.rajce.idnes.cz/?sort=createDate

SPORT RELAX BYL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ NA POHÁRU NADĚJÍ

 

V Novém Boru  dne 10.4. 2010 se konal Pohár nadějí a Národní pohár žáků. Tato akce slouží zejména pro začínající, ale i pro zkušené  závodníky, kteří bojují o nominace na M ČR WKF. V konkurenci 400 závodníků z 30. klubů byla každá kategorie nabitá konkurencí ve velkém počtu závodníků.

 Naši svěřenci  zde velmi pěkně zabojovali a počty medailí nás vytáhli až na nejvyšší příčku a zisk poháru pro  nejúspěšnější klub. Závodníci klubu  SPORT RELAX si odvezli  celkem dvanáct zlatých, pět stříbrných, dvanáct bronzových medailí .

Jako první byl na řadě Pohár nadějí a v nejmladší kategorii do 8let se nejlépe dařilo Adélce Šinerové,  vybojovala zlatou medaili, Tomáš Ledvina skončil na čtvrtém místě a Nguen Danh Manh na sedmém místě.

Martina Košíková si také poradila ve starších žákyních 8-6. kyu a vybojovala svou první cennou  zlatou medaili. Linda Novotná se ukázala v kata mladší žákyně 8-7 kyu a na větším turnaji si poprvé odváží  bronzovou medaili. V této kategorii se musíme zmínit o Lubomíru Korenčiakovi, který skvěle bojoval.

Daniel Janata se umí dobře připravit ve své kategorii v kata starší žáci 8-6kyu a opět to potvrdil stříbrnou medailí. Poslední disciplínou na programu byla juniorská kategorie  a Hana Ulíková vybojovala zlatou medaili v kata a stříbrnou medailí v kumite.

 

Na Národním poháru žáků  nejvíce překvapily děvčata Dorota Blechová a Barbora Znamenáčková, které si dobře vedly v nabité konkurenci žákyň. Nakonec na medailovou bronzovou příčku v disciplíně kata mladší žáci a žákyně stanuli Milan Zítko, Kryštof Zlatohlávek, Dorota Blechová. Na čtvrté příčce skončili David Šerák, Jana Boháčová a do finálové osmičky se probojovali Milan Hájek a Barbora Znamenáčková.

 

STARŠÍ ŽÁCI – V kategorii ve starších žácích se nejlépe vedlo v kata  Lukáši Pevnému, který sice na medaili nedosáhl, ale sedmé místo je pro Lukáše  pěkný výsledek. Daniel Razák a Lucie Kočandrlová měli větší štěstí v kumite a oba dva vybojovali bronzovou medaili.

 

KATA TEAM

Poslední naší silnou stránkou jsou kata teamy a zlatou medaili vybojovali  mladší žáci Lukáš Grösser, Matěj Kühn a  Pavel Bartoš,  starší žáci Lukáš Pevný,  Milan Zítko a Daniel Razák a juniorky Hana Ulíková, Jana Boháčová, Barbora Košková.

Stříbrnou medaili vybojovaly mladší žákyně ve složení Linda Novotná, Vanesa Kraková, Adéla Širlová.

Bronzovým teamem se stali starší žáci a žákyně ve složení Daniel Janata, Milan Hájek a Kryštof Zlatohlávek, Lucie Kočandrlová, Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová.

Gratulujeme