Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

NÁŠ KLUB DRUHÝ NA OBI OPEN

29.5.2010 115

 

 

 

 

 

 

 

 

Úspěch na OBI OPEN

foto v naší galerii /FOTO/ a další na  :  http://milaves.rajce.idnes.cz/?sort=createDate

V konkurenci  316. závodníků z 45. klubů naši svěřenci vybojovali šest  zlatých,  čtyři stříbrné a čtyři bronzové medaile a těmito výsledky se stal druhým nejúspěšnějším klubem na turnaji.

Tým klubu SPORT RELAX se vydal na  dalšího ročníku Obi open v Praze , který byl nominačním turnajem pro  MČR v kategoriích  žáků, dorostu a juniorů.

 V konkurenci  316 špičkových závodníků a 45  klubů z celé ČR se naši svěřenci neztratili a vybojovali šest zlatých,  čtyři stříbrné a čtyři bronzové medaile a těmito výsledky se stali druhým nejúspěšnějším klubem na turnaji.

 První na programu byla kategorie pro začínající závodníky s nižším technickým stupněm 8-7kyu. Zde se nejlépe vedlo  Veronice Kašparové a to v kata starší žákyně ,kde  vybojovala stříbrnou medaili . Adéla Širlová se ukázala v nemladší kategorii a přivezla si z turnaje bronzovou medaili. Jiří Svoboda si také dobře vedl v nejmladší kategorii, ale na medaili nedosáhl , jelikož prohrál o třetí místo..

 Další boje byly již v nominačních kategoriích. V kata mladší žáci si  nejlépe  vedl  Kryštof  Zlatohlávek. V disciplíně kata starší žáci Lukáš Pevný bojoval o třetí příčku ,ale podlehl. Naopak  Lucie Kočandrlová si dobře vedla v kata starší žákyně a vybojovala cennou bronzovou medaili.

 Poslední disciplínou byly kata dorostenky a juniorky, kde si dobře poradily se soupeřkami  Tereza Zlatohlávková a Hana Ulíková si odváží z Prahy zlaté medaile a postup na M ČR.  Tereza Bittnerová prohrála  boj o třetí místo.

 V disciplíně kata team žáci na zlatou medaili dosáhli  Lukáš Pevný a Daniel Razák, Milan Zítko a děvčata stříbrnou medaili ve složení Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Barbora Košková.

 Na odpolední programu bylo kumite  a zde  po pěkných bojích Martin Bittner a David Šerák vybojovali bronzové medaili . O třetí místo prohráli Daniel Razák a Lucie Kočandrlová . Hanka Ulíková si odvezla zlato a postup na M ČR

 Gratulujeme