Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Úspěšná Velká cena Nymburka

160  VC Nymburk 2010 020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další cesta karatistů klubu SPORT RELAX vedla na silně obsazenou 15. Velkou cenu Nymburka  , kde se podařilo vybojovat  celkem jedenáct cenných kovů z toho čtyři zlaté, pět stříbrných a tři bronzové medaile.

 Barbora Znamenáčková 3. Místo /žákyně/

 V nabitých kategoriích  kata mladší žáci a žákyně, sbírali všichni závodníci další zkušenosti . Nejlépe si v početném poli žákyň vedla  Barbora Znamenáčková,která vybojovala bronzovou medaili. V boji o druhé 3. Místo  prohrála Dorota Blechová.

 Lukáš Pevný  3. Místo  /žáci/

 Lukáši Pevnému v nové kategorii kata starší žáci se začíná dařit a opět to potvrdil také bronzovou medailí o kterou bojoval s týmovým  kolegou  Danielem Janatou. Další náš závodník  Daniel Razák prohrál boj o druhé 3. místo.

 Lucka Kočandrlová  2. Místo /starší žákyně/

 Ve starších žákyních vybojovala Lucie Kočandrlová  finále a získala krásnou stříbrnou medaili .

 Zlatý tým

Ve spojené  kategorii kata team žáci – dorost   se do finále probojoval tým ve složení  Lukáš Pevný, Daniel Razák  a  Kryštof Zlatohlávek a odvezli si zaslouženě zlatou medaili.

 Stříbrný tým

 Další náš team ve složení Adéla Šírlová, Barbora Košková a  Vanesa Kraková se také dostaly do finále, kde nakonec vybojovaly překvapivě stříbrné  medaile.

 Bittnerovi ve finále  v kumite

 Na svoje nejlepší umístění  v disciplíně kumite dosáhli sourozenci Martin a Vojtěch Bittnerovi. Oba dva postoupili do finále a bratři poprvé proti sobě bojovali na velkých závodech .  Nakonec se zlaté štěstí usmálo na Martina Bittnera a Vojtěch se „smířil“ se stříbrem.  Nakonec  Lucie Kočandrlová pro klub vybojovala  v kumite  bronzovou medaili.

 

Blahopřeji  Oss Sensei