Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

STŘÍBRO A BRONZ NAŠICH BORCŮ Z KESL CUPU

DSC_1999 DSC_2003 DSC_2009 DSC_2011

Jako první soutěží, kterou absolvovali naši svěřenci byl Kesl Cup v Praze, kam odcestovala spolu s trenérem Pavlem Znamenáčkem devítičlenná výprava SPORT RELAXU
Byl to vstup do soutěžní sezóny a proto jsme nekladli důraz na výsledek, ale spíše jako adaptaci do soutěžního prostředí po volnu. První ostrý start proběhne 18. 3. v Ústí nad Labem

Nakonec jsme z turnaje odvezli dva kovy . Stříbrnou medaili si vybojovala Božena Pavlasová v kategorii masters a ve spojené kategorii kata ženy si bronz odváží juniorka Barbora Znamenáčková.

První ostrý start proběhne 18. 3. v Ústí nad Labem , kam dorazí převážně mládežnická výprava SPORT RELAX a bude usilovat o důležité body. Vyjede i výprava kumite týmu /volný zápas/